Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Pojawia mi się taki błąd


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

może wy możecie mi wyjaśnić od czego to może być

po przejechaniu okolo 500 km pojawia mi sie ta ikonka na liczniku i caly czas sie pali

160220111072a.jpg

w ksiazce znalazlem ze to od sterownika modulu silnika, nie odczuwam zadnej zmiany w zachowaniu silnika, bylem w warsztacie to mi powiedzieli ze to normalne ze czasem bledy sie pojawiaja(w sumie bylo ich 8) jakie z i jakiej przyczyny nie wiem, tu na forum dowiedzialem sie ze to najczesciej sonda lambda wyrzuca taki blad

jezdze z tym bo nie odczuwam zadnej roznicy w pracy silnika ale mnie ta ikonka irytuje, stad moje pytanie od czego to go.... jest?

a to krotki filmik:

http://img443.imageshack.us/img443/415/6r8t.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jest dużo przyczyn co może zapalić check u mnie jest to zapchany katalizator co 350 km zapala mi się kontrolka najlepiej podłączyć vag i wtedy wszystko wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrociłeś od mechaniorów to nie palił się check?

po powrocie od nich nie, dopiero po przejechaniu okolo 500 km[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:37_________________________________________________

Odczytaj błędy vagiem.Może to być uszkodzony przepływomierz.

ale nie wydaje ci sie ze gdyby bylo cos uszkodzone silnik inaczej by sie zachowywal??

myslalem by samemu kupic taki vag i sie podlaczyc, ale trzeba miec pojecie........

nagrywam kolesia ktory pracuje w audi, najlepiej probowac u zrodla :>

w service sami nie wiedzieli co jest, zaczal cos o wymianie plynu chodzacego bredzic :wallbash: za jedyne 150€, a jak to nie pomoze to prawdopodobnie sonda a to juz okolo 350€ bedzie kosztowalo (z czego polowa to robocizna)

szukaja jeleni by kase sciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

juz wiem co bolalo moje 4kolka :)

czujnik temperatury plynu chlodzacego byl do wymiany to on powodowal wywalanie bledow

nowy czujnik, wykasowanie bledow i chodzi jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja sie podepne pod temat i powiem ze dzisiaj mi zaczela mrugac i pozniej gasnac ta sama ikonka wiec pojechalem na vag-a i wyskoczylo - przerywanie spalania na 1 i 3 cylindrze czyli cewki i swieczki do wymiany a nadmienie ze raczej w pracy silnika nic nie bylo odczuwalne jak sie jechalo czy odpalalo, wiec sami widzicie... dobrze ze sa kontolki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Vag a pozniej wrozenie.:)

W ALT przewaznie, uszkodzony uklad podcisnienia ( Odma):P Samochod tez nierowno palil, wywalalo bledy na cilindrach.:) lub za bogata mieszanka:D to wiem z doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...