Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pilot z breloczka w kluczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pilota do centralki w osobnym breloczku, alarm MASTER.

I moje pytanie polega na tym, że chcę się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość zrobienia do tego alarmu kluczyka z pilotem? Żebym nie musiał nosić ze sobą dodatkowego breloczka.

Jeśli bym kupił oryginalny kluczyk-scyzoryk, to da się z niego zrobić taki kluczyk?

Jaki to jest mniej więcej koszt? Zna ktoś w Bdg. punkt, gdzie takie coś mogę zrobić?

W moim kluczyku mam przycisk od wbudowanej lampki, może to da się jakoś wykorzystać?

Z góry dzięki

Opublikowano

Ten alarm jest firmy AMT?

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości aby bebechy z pilota upchać do kluczyka (zwykły kluczyk ze światełkiem), fizycznie jest to niemożliwe. W kluczyku masz miejsce tylko na baterię i żaróweczkę a rozkręć pilota i popatrz co tam jest :confused4:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 10:16_________________________________________________sory nie doczytałem[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 10:17_________________________________________________z czytaj model alarmu zobaczymy czy jest możliwość do programowania pilotów (scyzoryków)

Opublikowano
  • Autor

Mam immo AMT (chyba), jeśli to ważne, taka karta do portfela - http://seogdansk.pl/images/towary/t_2007-02-28-20-51-24-000000009682999_big.jpeg (to ze strony WIK).

A instrukcję mam od alarmu MASTER, na górze napisane WIK, więc to chyba producent. Nazwa urządzenia wpisana długopisem to MASTER NU. Nic więcej nie mam napisane. Ewentualnie mogę spojrzeć na centralkę, tylko... GDZIE JEJ SZUKAĆ? :decayed: :decayed: :decayed:

Syrena wygląda tak: http://seogdansk.pl/images/towary/t_2007-02-18-20-22-02-000000003894069_big.jpeg

Opublikowano

z tego trudno cokolwiek wywnioskować

Opublikowano
  • Autor

Postaram się znaleźć centralkę i przeczytać co to za model, ale powiedzcie mi tak mniej więcej gdzie tego szukać? Żebym nie rozbierał bez sensu pół samochodu... :decayed:

Opublikowano

Mam immo AMT (chyba), jeśli to ważne, taka karta do portfela - http://seogdansk.pl/images/towary/t_2007-02-28-20-51-24-000000009682999_big.jpeg (to ze strony WIK).

A instrukcję mam od alarmu MASTER, na górze napisane WIK, więc to chyba producent. Nazwa urządzenia wpisana długopisem to MASTER NU. Nic więcej nie mam napisane. Ewentualnie mogę spojrzeć na centralkę, tylko... GDZIE JEJ SZUKAĆ? :decayed: :decayed: :decayed:

Syrena wygląda tak: http://seogdansk.pl/images/towary/t_2007-02-18-20-22-02-000000003894069_big.jpeg

Kurde mam taki samo badziewie. Ori to to nie jest bo poprzedni właściciel dał mi namiar na warsztat gdzie to zakładał tak na przyszłość (odpukać) gdyby coś się działo. Więc na 99% nie ma możliwości zgrania tego z ori kluczykiem.

Strasznie mnie to wnerwia bo każde zapalanie samochodu i zaraz to pika :angry: 20 sekund i zaczynają awaryjne i potem odcina zapłon. I co mnie najbardziej boli, przy pracującym silniku każde otwarcie drzwi kierowcy to co wyżej. Czyli odpalam samochód wyłączam alarm, zamykam samochód (drzwi) albo odśnieżyć resztę, otworzyć bramę a on znów pika, noszę ten pilocik z kluczami bo zaraz bym go zgubił jak bym osobno po kieszenie nosił... Próbowałem kiedyś sam znaleźć jakiś nietypowy kabelek w drzwiach żeby rozłączyć tylko tą funkcję ale nic ciekawego nie znalazłem...

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o to immo, to racja, u mnie jest na szczęście 50-60 sekund czasu na odpalenie, ale i tak na początku nie mogłem się do tego przyzwyczaić. Z tego co się orientuję to to nie jest związane z alarmem, więc chyba można całkiem wyrzucić...

Ale kartę mam przy sobie i to nie jest problem, nie muszę mieć jej w kluczyku. Chodzi mi tylko i wyłącznie o pilot od alarmu. Żeby nie nosić pilota od zamka, tylko mieć w kluczyku. :embarrassed:

Z tego co wyczytałem na elektrodzie, to ten alarm MASTER był w wersji I i II a podejrzewam, że mam wersję I. To już jest jakaś konkretna informacja do rozpoznania problemu? Produkcja na pewno WIK, bo na swojej stronie mają napisane, że produkowali je do 2007r. http://seogdansk.pl/

Opublikowano

Jak master jak kd-2006? W master na zdjęciach widzę zupełnie inne pilotu, dopiero przy kd-2006 jest taki tylko inny napis...

http://seogdansk.pl/index.cgi?action=02&idn=42&cmd=VDT_EDIT

http://seogdansk.pl/index.cgi?action=02&idn=144&cmd=VDT_EDIT

Opublikowano
  • Autor

Ale o alarmie mówię. Z pilotem do otwierania drzwi i syreną.

Do immo nic nie mam, gdzieś mam zresztą do niego instrukcję z nazwą. :) Ale nie on stanowi problem w tym temacie :wink4:

Spróbuję zapytać producenta, może po pilocie poda mi typ tego alarmu, a jak nie, to kombinujemy dalej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.