Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Z 16 na 17 cali ?


agaa2222

Rekomendowane odpowiedzi

cos mi sie zdaje ze kazdy co twierdzi ze pali wiecej i komfortu nie ma to jedzi na stalowej 15 z kolpakami

Ja mam dokładnie taką konfigurację:( Ale wcale tak nie myślę... :decayed:

Na lato będzie zmiana na 17", to wtedy opiszę wam moje wrażenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 205/55R16 są za małe i za wąskie na 235/40R18 dużo lepiej się jeździ :kox:

i to jest dopiero podpowiedź właściwa :good:

tak jak ktoś pisał, cal różnicy to żadna różnica. jak zmieniać to zmieniać, a nie się bawić w półśrodki - 16 to można zostawić na zimowe gumy, a na lato ma być konkret .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Każdy wie swoje. Na tych kapciach 235 się rozchlasta magiel itd i dostanie luzów jak już nie ma. I z czasem powstanie topic typu dlaczego na zapalonym silniku jak ruszam kierownicą to mi stuka..

o matko to z 80% forumowiczów powinno założyć już taki temat :kox:

jak ma się coś wysrać to się wysra, niezależnie czy na 205 czy 235.... póltora roku na 19kach jeżdżę i co wymieniłem 1 wahacz, znajomy lata na stalowych 15kach i wymenił 3 a robiliśmy razem nowy zestaw a dodatkowo jeżdżę więcej niż on

wiec wiedz swoje i polecam przejście na 175 a może nawet 155 jeszcze mniej się będzie wszytko zużywać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 205/55R16 są za małe i za wąskie na 235/40R18 dużo lepiej się jeździ :kox:

i to jest dopiero podpowiedź właściwa :good:

tak jak ktoś pisał, cal różnicy to żadna różnica. jak zmieniać to zmieniać, a nie się bawić w półśrodki - 16 to można zostawić na zimowe gumy, a na lato ma być konkret .... :kox:

:good:

z powodu jednego rozmiaru nie wydawałbym pieniędzy :gwizdanie: ,zrobisz tak to będziesz żałował ,że jednak nie poszedłeś w 18" albo 19" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...