Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Hydronapinacz


Zbyszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz moj problem w adr jest nastepujacy w silniku pracuje elektroniczny napinacz walkow rozrzadu i moje pytanie brzmi czy moge kupic zwykly napinacz i przerzucic nowe bebechy do swojego napinacza czy parametry sprezyny i tloczka sa takie same za podpowiedz z gory dziekuje[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:56_________________________________________________Panowie cz siedzi na tym forum ktos kompetentny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:koleszko szukając jaki jest u mnie typ napinacza niczego o takiej wymianie nie znalazłem ale spróbój samemu poszukać jest o tym pełno :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wam łańcuchy dzwonią na jałowym i przy odpalaniu radzę zacząć o sprawdzenia ciśnienia oleju bo smok jest mały i potrafi się przytkać.

A nastawniki (napinacze) kupować z pewnych źródeł bo na Allegro są jakieś podróby albo odpady które wytrzymują 1 m-c.

Ja po max. rabatach w ASO za nastawnik, łańcuch, komplet uszczelek pod pokrywę zaworów i zestaw uszczelek pod nastawnik dałem 1542zł.

Co do kupowania nastawnika bez zaworu i przekładania bebechów to jeszcze nie słyszałem i czasami może się to nie opłacić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy u mnie hydronapinacz z łańcuchem koszt w Aso kolega mi powiedizał 999zł na razie jest wporzo ale w razie wu tylko a Aso problem jest większy gdy jest elektroniczny napinacz to wychodzi drożej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...