Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sex a kierowcy


Gość rob

Jak często w miesiącu uprawiasz seks ??  

  1. 1. Jak często w miesiącu uprawiasz seks ??



Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z Murzynem w Polen dominuje AUDI szczegolnie A4...bedac gdzie kolwiek na jakiejs imprezie wyrywasz jakas lasencje... rozmawiasz a pozniej pyta sie czym jezdzisz... Smailo odpowiadzasz :audi: juz jest jej cieplo a jak konczysz mowiac ze A4 to juz praktycznie lezy rozebrana :polew: wiem z doswiadczenia... a co do BMW w Polsce bylo modne jakies 3 lata temu zastepowalo polonezy na wioskach a audi?? hah to juz wyzsza polka zawsze budzilo i budzi respekt... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdoły opowiadacie. :polew:

Jasne, jak laska/facet tylko smycz klubową i znaczek :audi: to już nogi rozkłada (dziewczyna)/piękny i jurny jak Banderas na filmie (facet) :polew: :polew: :polew:

Już dawno nikt mi tak humoru nie poprawił :D

To nawet nie erotomaństwo gawędziarskie, tylko bajkopisarstwo dla 5-cio latków :D.

Zróbcie nasze własne badanie (DAWAĆ ANKIETĘ!) i pod warunkiem, że będzie odwaga zagłosować zgodnie z prawdą (w co raczej watpię) to wtedy będzie można coś powiedzieć :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE HE, ja kiedyś na dyskotece poznałem jedną klientkę, wychodzimy na parking a ta widzi moją niunię i taki tekst "lubię chłopaków, którzy jeżdżą audikami" :D :D Już miałem się zapytać czy na kolesi w Alfach Romeo też tak leci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s Skoro to takie zabawne i tak Cie rozbawilo to hmmm dlaczego tylko jedna osoba odpowiedziala w ankiecie i to jeszcze :polew: czyzbys sie czegos obawial?? Oddales swoj glos?? ciekawe...dla mnie wlasnie ta ankieta jest smieszna bo chwali sie tylko ten co malo moze... 5 latek zapewne wie o wiele wiecej niz Ci sie wydaje...ale oczywiscie respekt dla VIP-ow :cool: wlacznie z Toba...pozdrawiam :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...