Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] a4 1.8t aeb quattro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

lampy napewno zostaja srebrne ewetualnie pojda do regeneracji zeby odnowic ich wyglad ale to w dalszym czasie . w piatek TIP filtr ITG forg 007 i oslona filtra[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:15_________________________________________________

20110330106.JPEG gdzieś mailem mala dziurkę wydech ograniety końcówka spolerowana tylko zapomnialem fotki strzelić

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________

20110330106.jpg

Opublikowano

no to zakładaj szybko ten zestawik ode mnie i ciesz się fajnym pss :>

u mnie syczało :good: i tylko tego będzie mi brakować w 2.7 :(

powodzenia w dalszych modach.... w dobrą stronę idziesz :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

20110401110.JPEG

gratki dotarly ,juz zamatowane fotka przed matarzem juz nie dugo jakiś filmik jak to cyka [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 19:39_________________________________________________

20110401110.jpg

Opublikowano

Dziś słyszałem i jest ładne psssst :good:

Opublikowano

i co zadowolony z efektów zestawu?

Opublikowano
  • Autor

tak zadowolony graty zamatowane wyglada to tak

20110403120.jpg

dolozylem tylko jeszcze jedna blache z kwasowki zeby do filtra nie dolatywalo cieple powietrze bo ta oslona mocno sie grzala a to link do filmiku ktory nie oddaje pelnego efektu psss w zeczywistosci jest naprawde glosno :kox:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 20:47_________________________________________________

Opublikowano

no to :good: powodzenia w dalszych modach życzę

pomyśl nad tym downpipe bo warto :>

Opublikowano
  • Autor

bedzie bankowo zalozony tylko jeszce nie wiem kiedy .... aha z przeplywki wyszlo troche ponad 180 km :decayed:

Opublikowano

no to powinno cos tam juz jechać :>

ale spoko pewnie szybko ci bedzie brakować he he

Opublikowano

ile taki filtr stożkowy jak masz kosztuje? czy też sam go nie zakładałeś może :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

19"RS6 poszly w biel

20080107295.jpg

:kox:

miałem zamiar zrobic taki mod[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:37_________________________________________________co masz za glebę kolego?

Opublikowano

Ooo widzę że Kolega poszedł w dobrą stronę :kox:

Gratulacje, będzie koxiarsko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siedzi na gwincie nie mierzyłem jak nisko , ale jest najniżej jak może być na drogi w mojej okolicy

Opublikowano

moje zdanie co do felg znasz - IMO najlepszy wybór co do koloru :slina::kox:

Opublikowano

biel jest dobra powiększa,tez tak mam

Opublikowano

19"RS6 poszly w biel

20080107295.jpg

Piękne- może i moje bym na biało prysnął? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

juz nie dlugo zaloze opony, masz podobny kolor oooo to zobaczysz sobie jak felga wyglada na aucie, [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:19_________________________________________________

20110526324.jpg

20110526320.jpg

20110526319.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.