Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] a4 1.8t aeb quattro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mysle ze czarna ramka do okolo zrobi swoja robote

Opublikowano

felgi sa juz sprzedane jezdrza u ojca w pasacie b5 ale moze zamienil bym je na ladne 18" rs6[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 06:21_________________________________________________

IMG20110209_001.jpg zdrapany lakier z lamp lecz to jeszce nie ostateczny wyglad ......... felgi rs6 19 juz sa:P

Dobrze, że zdrapałeś ten lakier.

Felgi robią mega robotę :kox: :kox:

Zmień lampy przednie na polifty i będzie jeszcze lepiej :good: edit. masz już zmienione, nie zauważyłem :wallbash::embarrassed:

Opublikowano

Jakie ET moja te felgi? Pytam bo za jestem w trakcie poszukiwania felg i znalazlem takie jakie mnie interesuja tylko z et 47 i nie wiem ile beda sie chowac w nadkole. :)

Opublikowano
  • Autor

te maja et 33 i szerokosc 8 nie chcialem 8,5 ani 9 udalo znalesc sie 8 wiec niezastanawialem sie ani chwili :tongue4:

Opublikowano

czyli repliki :)

Opublikowano
  • Autor

dokladnie mialem do wyboru doplacic 500 i wziac ori 9 lub 500 mniej i repliki 8 padlo na 8

Opublikowano

obyś nie żałował :)

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy juz nie dlugo tez mam nadzieje ze wytrzyma :rolleyes:

Opublikowano

Musisz uważać na dziury ale koło robi robotę :cool1:

Opublikowano

No kolo robi robote. A powiedzcie mi czy na et 47 gleboko sie schowa?

Opublikowano

Głęboko, musi być z 9j conajmniej żeby to jakoś wyglądało lub dystans poprostu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

20110309071.jpg

przod jeszce delikatnie do dolu natomist tyl zostaje

20110309073.jpg

zmiana opon na dunlop 235/35/19

IMG20110302_001.jpg

wymian gwintu z tylu najlepsze okazalo sie ze stry po za peknieta sprezyna jest ok wiec stary jest na sprzedaz

IMG20110303_001.jpg

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:49_________________________________________________witam po malej przerwie przyszedl czas na male zmieny a wiec jeszcze do mnie nie dotarly ale zakupilem filtr ITG forga 007 TIPa oraz oslone filtra mysle ze w piatek nastepnego tygodnia graty beda zalozone sprubuje nagrac jakies filmik i strzelic jakies foty[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 22:07_________________________________________________

20110329102.jpg

Opublikowano

zdecydowanie lepiej z czarną ramką :good:

Opublikowano

Jeszcze lampy dajesz na czorno :naughty: Ale kosa na tych felgach :slina:

Opublikowano

Jeszcze lampy dajesz na czorno :naughty: Ale kosa na tych felgach :slina:

Niee, co za dużo to niezdrowo :wink4: (wystarczyły czarne lampy z tyłu :thumbdown:)

Tak jest bardzo dobrze :kox:

Opublikowano

Jest dobrze :naughty: u siebie tez ramke na czarno robię..

Opublikowano

Aż tak źle wygląda? :naughty:

927438.jpeg

Z czarną ramką właśnie nie jest tak źle :cool1:

Opublikowano

Co się komu podoba, dla mnie jest za czarno i ponuro. Szarość dodatkowo postarza ten samochód, brakuje jakiegoś ożywienia.

Powinien być jakiś kontrast, znaczek na grillu to za mało.

Ale to moje zdanie a każdy ma swoje :wink4:

Opublikowano

W sumie nie widziałem nigdy mojego ze zwykłymi poliftami bo wiedziałem że jak założę nie pomalowane to napewno nie będzie mi się chciało ściągać i malować... :decayed:

Więc możliwe że lepiej wygląda z ori... Ale ja chciałem mieć coś innego niż wszyscy bo malowane były chyba zanim jeszcze poszła masowa sprzedaż czarnych bixów :wink4:

Opublikowano

I o to chodzi :):good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.