Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Zmieniarka do B6 gdzie montować??


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, może już się pojawiło ale nie mogę znaleść konkretnej odpowiedzi. Mam radyjko Chorus II i chciałbym się dowiedzieć gdzię monotwać oryginalną zmieniarkę do B6, u mnie w prawym schowku jest wzmacniacz plus subbuffer a w lewej posaiadam nawigacje nad która nie ma za wiele miejsca. Schowek od pasażera nie ma przegrudki na zmieniarkę. Czy ktoś wie gdzie można coś takiego zamontować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, może już się pojawiło ale nie mogę znaleść konkretnej odpowiedzi. Mam radyjko Chorus II i chciałbym się dowiedzieć gdzię monotwać oryginalną zmieniarkę do B6, u mnie w prawym schowku jest wzmacniacz plus subbuffer a w lewej posaiadam nawigacje nad która nie ma za wiele miejsca. Schowek od pasażera nie ma przegrudki na zmieniarkę. Czy ktoś wie gdzie można coś takiego zamontować???

łorany, o jakich ty schowkach piszesz i subbufferze ?

Do zmieniarki jest specjalna kieszeń (w schowku), ja widzę tylko takie rozwiązanie (albo bagażnik, ale to jak mniemam to tam masz pozostałe graty ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, on mowi o bagazniku - gdzie zawsze z prawej strony jest wzmak + woofer. Zmieniarke mozesz zamontowac tylko w schowku pasazera, jesli nie masz kieszeni na zmieniarke (na gorze), to musisz pokominbowac ze schowkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, on mowi o bagazniku - gdzie zawsze z prawej strony jest wzmak + woofer. Zmieniarke mozesz zamontowac tylko w schowku pasazera, jesli nie masz kieszeni na zmieniarke (na gorze), to musisz pokominbowac ze schowkiem :)

w bagażniku jest bagażnik, a nie schowek :)

A ze schowkiem przecież nie trzeba kombinować, wystarczy dokupić kieszeń :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale co innego "normalna" zmieniarka z bagażnika a co innego 1-DINowa zmieniarka ze schowka... jaką chcesz kupić zmieniarkę ? taką :

271817098qn2.th.jpg

czy taką ?? :

275782535qt1.th.jpg

ta druga zmieniarka byłą montowana w B5, ale dla pewności określij jaką Ty chcesz zamontować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścowe to taką którą bedę mógł łatwiej zamontować.

niew wiem czy ta druga wejdzie mi do bagaznika bo jak juz napisalem, tam mam z lewej strony mama NAVI gdzie nie ma za wiele miejsca a prawa strona jest zajeta na WZMAK i WOOFER

z tego co widzę to chyba ta pierwsze, bo do niej tylko kieszeń w schowku pasażera bede musial zmienić.

i tu jeszcze jedno pytanie, czy jedna i druga bedzie współpracować z Chorous II i czy są problemy z podlanczeniem do tego radyjka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem taka jak pierwszej focie :P a fabryccznie nie miałem zmieniarki jestem ciekawy cz bedzie rzeżba czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem taka jak pierwszej focie :P a fabryccznie nie miałem zmieniarki jestem ciekawy cz bedzie rzeżba czy nie :P

Wystarczy, że otworzysz schowek i popatrzysz czy jest na nią miejsce i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...