Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Prośba o analizę logów


beemek88

Rekomendowane odpowiedzi

wytnij kata i sprawdz czy po odpaleniu dasz rade sztange mocniej wepchnąć w gruche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytnij kat i powtorz logi ale tym razem juz wszystkie dynamiczne.

Mimo wszystko sprawdzilbym szczelnosc ukladu dolotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem ta furkę przywrócić po swojemu do ładu na pw, już dawno by była wściekła, dolot jest szczelny, log 003bs 011bs trochę nie pasuje do przytkanego kata ale mogę się mylić, czy nie lepiej najpierw upewnić się czy mułowatoś tej furki nie jest z winy sterowania? sposób prosty, odkręcasz dwie śrubki pod gruszką, cała gruszkę podciągasz do góry i zablokuj ją by nie opadła i jazda zrobić osobno logi dynamiczne 003 010 011, osoba siedząca z laptopem niech ci mówi jak wartość w 003 osiągnie 1100mbar, w 010 2300mbar i 011 też 2300mbar jako znak by dalej nie logować, logi rób od 1000obr, jak w trakcie któregoś logu silnik złapie tryb awaryjny zgaś silnik i dopiero rób następnego loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem ta furkę przywrócić po swojemu do ładu na pw, już dawno by była wściekła,

No masz kolejną szanse, doprowadz ją tu na ogolnym... moze inni tez skorzystają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałem co zrobić,jak w ciągu kilku dni nie zobaczę zaangażowania beemek88 to szkoda mojego czasu dla niego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałem co zrobić,jak w ciągu kilku dni nie zobaczę zaangażowania beemek88 to szkoda mojego czasu dla niego :hi:

Ten Twoj czas musi byc niesamowicie cenny, jakbys nie zagladał na forum... sporo bys go zaoszczędził... :)

Przepraszam czytajacych za OT ale.... ręce opadają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i logi z podniesioną gruszką na maksa w górę.

003010011.jpg

Osobno grupa 003

003vuq.jpg

Grupa 010

010ojy.jpg

Grupa 011

011zb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nadal aktualny, jest kat nadal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w trakcie logów coś poprawiałeś położenie podniesionej gruszki? bo jeżeli nic to przychylam się do diagnozy przemik i lukjar7 - wycinki kata

jeżeli nic nie ruszałeś gruszki przed 011 to po prostu poprzednie logi odmuliły kata, niestety nie wydaje by to odmulenie było na długo

pokaż jeszcze statycznego 001 013 i dynamicznego 004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż jeszcze statycznego 001 013 i dynamicznego 004

niestety jeśli chodzi o statyczne to wyskauje w programie Groupe not available :confused4:

oto dynamiczny 004:

004qjbh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...