Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 18.09.2013 o 08:50, H4mm3R napisał:

Ten kabel wpinasz bezpośrednio w RNSa? Bo z tego co widzę w exeo jest osobno stacja dokująca, coś jak zmieniarka CD w schowku.

Coś takiego kupiłeś?

134660720143082600_resized.jpg

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Cyba raczej coś takiego masz...

10623.jpg

jak sie ten kabelek nazywa zeby go wynalesc na allegro

Opublikowano
Dnia 18.09.2013 o 08:50, H4mm3R napisał:

Ten kabel wpinasz bezpośrednio w RNSa? Bo z tego co widzę w exeo jest osobno stacja dokująca, coś jak zmieniarka CD w schowku.

Coś takiego kupiłeś?

134660720143082600_resized.jpg

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Cyba raczej coś takiego masz...

10623.jpg

a doradzisz mi kolego jaki adapter moge podpiac pod rnse ilo pinowy szukac

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja mam problem z Tym Aux .... gra bardzo cicho dziwiek do niczego

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ja mam problem z Tym Aux .... gra bardzo cicho dziwiek do niczego

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Lepiej założyć moduł BT i po BT puszczać muzykę z telefonu.

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Przecież przez ori BT nie ma takiej opcji.

Opublikowano
Przecież przez ori BT nie ma takiej opcji.


No wlasnie. :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Ja mam problem z Tym Aux .... gra bardzo cicho dziwiek do niczego

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka




Probowales na innych kablach? Mi tez slabo gralo na hukowym kablu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano


Probowales na innych kablach? Mi tez slabo gralo na hukowym kablu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeśli chodzi o kable Aux to próbowałem rozne

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Przecież przez ori BT nie ma takiej opcji.
No nie ma, mowa o odrębnym module który kosztuje mniej niż 100zł i służy tylko do muzyki a ori BT działa bez zmian.

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Masz link?

Opublikowano
Masz link?
Mam u siebie zamontowane, kupiłem od gościa z fb. Jest to to samo co to z linku tylko zamiast wtyki jack jest 32pin wtyka którą wpina się w rns-e i podpina zasilanie.
https://m.ebay.com/itm/Car-Stereo-Truck-Home-Add-on-3-5mm-Input-Audio-Bluetooth-Receiver-Adaptor-12V-/331841419661?_mwBanner=1

Wysłane z OP3T

Opublikowano
5 godzin temu, H4mm3R napisał:

Mam u siebie zamontowane, kupiłem od gościa z fb. Jest to to samo co to z linku tylko zamiast wtyki jack jest 32pin wtyka którą wpina się w rns-e i podpina zasilanie.
https://m.ebay.com/itm/Car-Stereo-Truck-Home-Add-on-3-5mm-Input-Audio-Bluetooth-Receiver-Adaptor-12V-/331841419661?_mwBanner=1

Wysłane z OP3T
 

Dzięki. Kojarzysz od kogo? Bo coś mi się obiło o uszy na FB. Może będzie miał do Concerta.

Opublikowano
W dniu 17.11.2017 o 13:47, nitroo napisał:

Dzięki. Kojarzysz od kogo? Bo coś mi się obiło o uszy na FB. Może będzie miał do Concerta.

Jak dobrze kojarzę :wink:

https://m.facebook.com/profile.php?id=100001043193725&fref=nf

Opublikowano

Chyba ten sam link Hammer wysłał mi na pw, dzięki :)

Opublikowano

Nitroo tylko nie wiadomo jak z jakością dźwięku bedzie bo na auxie jest lipa a tem moduł jest tak samo podpięty 

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Aha, dzięki za info!

Opublikowano
Nitroo tylko nie wiadomo jak z jakością dźwięku bedzie bo na auxie jest lipa a tem moduł jest tak samo podpięty 
Dla mnie przy bose, do dźwięku nie mam żadnych zastrzeżeń jak puszczam muzykę przez BT.

Wysłane z OP3T

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.