Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Multitronic - szarpanie podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,mam problem ze od trzech tysiecy szarpie skrzynia. Olej wymienilem w serwisie w lubiniu za 450 pln. Naprawa w serwisie koszt 3500 pln z gwarancja, szukam tanszej opcji naprawy gdzies na dolnym slasku . Klubowicze pomóżcie z gory dzieki :hi:

Opublikowano

WYmiania w multi powinna kosztować trochę ponad 1 tys - kwestia filtra... może to co nieco tłumaczy.. Sprawdź co tam wsadzili, prawie na pewno zamienników filtra do multi nie ma w przyrodzie ( nie było pół roku temu) więc...

Hm tak czy owak współczuję! :confused4:

Opublikowano

Jak szarpie to pewnie po tzw. ptokach :gwizdanie: ... napisz jak mocno szarpie i kiedy najczesciej.

Prawidlowa wymiana oleju w multi wyglada tak:

-olej jest wymieniany dynamicznie, z plukaniem - marnuje sie w ten sposob okolo 3L ale wyplukujesz syf z skrzyni.

-czyszczenie filtra siatkowego siedzacego w skrzyni

-wymiana filtra olejowego na przewodach (ten jest na zewnatrz) to jest niestety najdrozsze (filtr kosztuje ok 1200 pln) ale niezbedne. Znam takich co ten filtr regenerowali w jakis sposob ale to metoda do :bicz3:

calosc w aso powinna kosztowac ok 2200 pln.

Opublikowano

Cześć.

Według mnie serwis zawalił sprawę.( o ile to serwis bo się w to nie chce wierzyć )

Wymiana oleju to min.1300 zł !!!!. w moim tip troniku.Wleli pewnie tylko zwykły olej ,co jest w tej skrzynce niedopuszczalne !!!.U mnie tak wyszło. Litr oleju to koszt ok.80 zł..

A jak zachowywał się przed wymianą oleju.? Też szarpało

Opublikowano

Oj za tanio, ja w sporo tańszym tiptroniku za wymiane zapłaciłem 1400 PLN 9a to dość rozsądna cena), oby sie skrzynia nie zemściła i nie padła (a multitroniki są delikatne)

Opublikowano
  • Autor

Witam panowie i dzieki za rady.Olej wymienialem w serwisie audi w Lubinie z wbiciem do ks serwisowej. Mowili ze w multitroniku niema jak w tipie filtra tylko ze co 60000 tys wymiana oleju

Opublikowano

Witam panowie i dzieki za rady.Olej wymienialem w serwisie audi w Lubinie z wbiciem do ks serwisowej. Mowili ze w multitroniku niema jak w tipie filtra tylko ze co 60000 tys wymiana oleju

:wallbash:

A remoncik za 3.5 tys to też oni wymyślili??

Smutne... szczerze współczuję takich fachowców, o ile faktycznie sprawa rozbija się o skrajną niekompetencję serwisantów, to ja bym sprawę od razu ciągnął do centrali audi, takich ludzi trzeba zdejmować ze stanowisk...

Opublikowano

no to współczuje, u mnie tez szarpało [A6 C5 205 tyś km] remoncik multi w Toemotors k.Poznania to 5 kilo (na szczęście brutto), wyjechane jakieś łożysko w obudowie + łańcuch + wszystkie uszczelki + robocizna, ciekawe tylko ile teraz pojeździ mam nadzieje, że na 100tyś wystarczy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.