Treść opublikowana przez zuku
-
[B6 AVF] problem z jazdą (multitronic)
WITAM audi skrzynie multitronik poprawiło dopiero w modelu B7 i dołożyli 7sprzegło zmienili program w kompie od skrzyni i skrzynia ma wogóle 7 biegów .Wymieniaj olej lepiej czesto jak zaleca producent dokladnie tak jak pisze.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
ja latam obecnie na CASTROLU LONGLIFE 0W30 Z PRZEZNACZENIEM DO POMPO WTRYSKOW A WCZESNIEJ NA MOBILU 5W 40 mam nalotu 90000 tys i nieodczowam zadnych roznic wszystko jest ok
-
[B5 AFN] Nagły spadek mocy???????
mojim zdaniem kolego to masz turbine do sciagniecia i trzeba wyczscic dokladnie lopatki kture reguluja doladowaniem turbiny bo one sa zatarte i turbo pompuje na maksa i wyzuca blad przeladowania
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
2 osoby poprosze.
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpanie podczas jazdy
Witam panowie i dzieki za rady.Olej wymienialem w serwisie audi w Lubinie z wbiciem do ks serwisowej. Mowili ze w multitroniku niema jak w tipie filtra tylko ze co 60000 tys wymiana oleju
-
[B6 AVF] Multitronic - szarpanie podczas jazdy
Witam ,mam problem ze od trzech tysiecy szarpie skrzynia. Olej wymienilem w serwisie w lubiniu za 450 pln. Naprawa w serwisie koszt 3500 pln z gwarancja, szukam tanszej opcji naprawy gdzies na dolnym slasku . Klubowicze pomóżcie z gory dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczow klubu audi a4.Posiadam a4 2004 .1.9 tdi 130ps multitronik awant