Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szukam i poszukuję

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Szukam różnych zdjęć, filmów i ciekawostek o Rumunii.

Może ktoś z was był i ma coś czym mógłby się podzielić :).

Poszukuje raczej zdjęć, filmów bez Audiczek :wink4: i bez pozujących ludzi. :hi:

Opublikowano

google i :szukaj:

:cool1:

Opublikowano

To ja może ciekawostkę...

Dlaczego w Rumuni nie ma łabędzi?

Bo Rumuni szybciej dopływają do chleba.

Opublikowano
  • Autor

google i :szukaj:

:cool1:

Ja wiem, że jest google bo przejrzałem xx stron jednak wolałem napisać może ktoś ma jakieś ładne zdjęcia, których nie ma google :hi:

Opublikowano

To ja może ciekawostkę...

Dlaczego w Rumuni nie ma łabędzi?

Bo Rumuni szybciej dopływają do chleba.

:polew: :polew: :polew: Dobre :decayed:

Opublikowano

To ja może ciekawostkę...

Dlaczego w Rumuni nie ma łabędzi?

Bo Rumuni szybciej dopływają do chleba.

:polew: :polew: :polew: Dobre :decayed:

śmiej się śmiej,niedługo i my będziemy za chlebem pływać przy tych wzrostach cen :cool1:
Opublikowano
  • Autor

chyba kolego mało szukałes, tutaj masz dobre forum o bulgarii:

http://www.bulgaricus.com/forum/index.php

:gwizdanie: ja nic nie mówię ale szukam informacji o Rumunii :decayed: nie Bułgarii :gwizdanie:

Opublikowano

2ew3580.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

5 od lewej zarezerwowana :kox: a co tam 4 też :decayed:

No dobra niech Ci będzie, ale reszta moja :buhaha:

Opublikowano

5 od lewej zarezerwowana :kox: a co tam 4 też :decayed:

to ja biore w różowym i drugą z prawej :slina:
Opublikowano

Polecam zamek Draculi - Vlad`a Tepez`a i jaskinie (ale nie pamiętam nazwy miejscowości, ale coś w promieniu 200 km od zamku)

Jedyne co mogę powiedzieć będąc w Rumuni to są wsie gdzie orają jeszcze wołami, sam widziałem na własne oczy, a dookoła same kilkudziesiętne Dacie (akurat przejeżdzałem przez takie wioski), a o drogach nie wspomnę, dziura na dziurze, GPS nie daje rady.

pozdro

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

To ja może ciekawostkę...

Dlaczego w Rumuni nie ma łabędzi?

Bo Rumuni szybciej dopływają do chleba.

:polew: :polew: :polew: Dobre :decayed:

śmiej się śmiej,niedługo i my będziemy za chlebem pływać przy tych wzrostach cen :cool1:

To już nawet pośmiać się nie wolno :decayed:

Opublikowano

Polecam zamek Draculi - Vlad`a Tepez`a i jaskinie (ale nie pamiętam nazwy miejscowości, ale coś w promieniu 200 km od zamku)

Jedyne co mogę powiedzieć będąc w Rumuni to są wsie gdzie orają jeszcze wołami, sam widziałem na własne oczy, a dookoła same kilkudziesiętne Dacie (akurat przejeżdzałem przez takie wioski), a o drogach nie wspomnę, dziura na dziurze, GPS nie daje rady.

pozdro

jak znajde zdjecia z rumunii to wstawie zdjęcia, mam jedno właśnie takie z wolem, droga krajowa a tu baba z wolem leci środkiem.

chyba kolego mało szukałes, tutaj masz dobre forum o bulgarii:

http://www.bulgaricus.com/forum/index.php

:gwizdanie: ja nic nie mówię ale szukam informacji o Rumunii :decayed: nie Bułgarii :gwizdanie:

Sorry kolego źle zrozumialem, ale na tym forum tez możesz o Rumuni poszukac

Opublikowano
  • Autor

Za zdjęcie wołu z babą byłbym wdzięczny :>

Opublikowano

To ja może ciekawostkę...

Dlaczego w Rumuni nie ma łabędzi?

Bo Rumuni szybciej dopływają do chleba.

:polew: :polew: :polew: Dobre :decayed:

śmiej się śmiej,niedługo i my będziemy za chlebem pływać przy tych wzrostach cen :cool1:

To już nawet pośmiać się nie wolno :decayed:

Opowiedział bym jeszcze z dwa ale są chamskie :gwizdanie: :polew:

Ogólni niby w Rumunii lepiej bo na ulicach pojawiły się psy.

Opublikowano
  • Autor

To ja może ciekawostkę...

Dlaczego w Rumuni nie ma łabędzi?

Bo Rumuni szybciej dopływają do chleba.

:polew: :polew: :polew: Dobre :decayed:

śmiej się śmiej,niedługo i my będziemy za chlebem pływać przy tych wzrostach cen :cool1:

To już nawet pośmiać się nie wolno :decayed:

Opowiedział bym jeszcze z dwa ale są chamskie :gwizdanie: :polew:

Ogólni niby w Rumunii lepiej bo na ulicach pojawiły się psy.

To dawaj to luźny temat :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.