Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu


LEESEC

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jest tak ze z nawiewu jest czasem dziwny zapach natomiast po otwarciu maski zobaczylem na gorze jak by delikatny dymek sie ulatnial o takim samym zapachu powiedzcie co to moze byc jak bylo slonce to widzalem tez jak by ten trzem dmuchanym przez nawiew glownie srodkowy . Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego u mnie w V6 2.4 uszczelki pod pokrywa zaworow cieklo przez nie po zmianie okej i bylo takie syczenie jak spadaly krople olej pozdrio damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazacie ze z silnika cieknie olej? a jest mozliwosc ze to plyn od wspomagania bo tam jest duuuzy wyciek mam sie tym zajac ale narazie nie ma kiedy maglownica ostro cieknie jest to mozliwe czy nie ?? pozdro [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:08_________________________________________________Stan oleju w silniku raczej nie ubywa przynajmniej tego nie zauwazylem a sprawdzam regularnie dzieki za info czekam na dalsze odpwiedzi[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:09_________________________________________________Chlopaki pomozcie bez kitu jestem nowy w temacie a denerwuje mnie to poza tym gdyby byla mozliwosc ze to przez maglownice to by bylo pewne ! odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ze zbiorniczka plynu wspomagania hmm u mnie nic sie nie dzieje ale raczej nie moze cieknac stamtad pozatym ubywalo by tobie plynu ze wspomagania a takei syczenie to od oleju ja przerobialem temat 200 zł komplet na 2 strony silikon czarny i praca mechanika :)

z magla jak cieknie to na dole pozatym magiel do wymiany jak cieknie badz regeneracja pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze magiel cieknie i do wymiany to wiem chcialem sie upewnic a raczej mialem nadzieje ze to przez to tak smierdzi i jest ten dymek. i Plynu ubywa dolewam. czyli waszym zdaniem trzeba wymienic uszczelke pod pokrywa zaworów i bedzie git a i przede wszystkim u mnie nic nie syczy[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 17:39_________________________________________________czy jest mozliwosc ze ten plyn co cieknie z magla powoduje ten dymek jezeli nie to prosze o konkretniejsze wypowiedzi pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej watpie ze to przez to ja mialem usczelki i kapalo na kolektory i bylo syczenie palonego oleju i smierdzialo w kabinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale u mnie leci tez dym taki pod gornej czesci silnika dobra jak oddam do mechanika odezwe sie czy pomogla wymiana uszczelki pod pokrywa zaworow . Maglownice wiecie gdzie najlepiej robic ?? w okolicach pruszkow?[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 00:49_________________________________________________tylko u mnie nie slychac syczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za pomoc a jaki koszt robocizny mniej wiecej?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:27_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te??[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 01:48_________________________________________________zauwazylem ze jak sie zatrzymalem zgasilem silnik to ten dymek lecial dolnym lewym wlotem powietrza stojac przodem do auta tam gdzie halogeny powinny byc czy ta informacja cos zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie obejrzysz silnika skąd są ewentualne wycieki? Albo mechanior niech to zobaczy.

Wymieniasz uszczelke pod pokrywą zaworów a leci z niej? Jeżeli tak to nie doczytałem gdzieś.

I co tu robią te lampy? :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy sie niechcacy wkeily sorry po wizycie u mechanika sie odezwe[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________nie wiem skad cieknie wlasnie i czy to w ogole olej jak wchodze na kanal to wszstko jest mokre bo magiel do wymiany jest. . . ten dymek mnie niepokoi moze jakies kable sie pala mozliwe? [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________jak sprawdzic ezektor odmy, nigdy nie milem doczynienia z duzym silnikiem tu w ogole nie ma miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odma ezektor na forum opisane krotko falujace obroty lapie lewe powietrze jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obrotami u mnie wszystko ok rano po duzym mrozie troche dymi przez okolo 40 sec ale nie mam kata wiec to tez pewnie jest powodem chociaz wiem ze taki dym nic dobrego nie ozacza ale jak sie rozgrzeje to jest ok para tylko leci ale 2.8 musi wywalac wiecej spalin niz 1.6 np pozdro[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 23:34_________________________________________________Panowie dzis jak bylo ladne slonce zobaczylem ze ten dymek jak by z filru powietrza sie wydobywa nawet to nagralem ale go..no widac . Spod filtra moze kurde POMOCY. nie bylo tego malo i jak by goracy byl tak powietzre falowalo ale nie parzyl POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...