Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Oczy dziś wywaliłem jak zobaczyłem ile zaoszczędziłem na częściach w Inter-Cars porównując te ceny z najtańszymi na allegro zaoszczędziłem 160 zł

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

A dodam że to były markowe produkty z najwyższej :naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

A co do malowania to żółty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jebnij na zolto wtedy bedzie widac, co masz takiego szczegolnego w tych zaciskach ze chcesz je pokazac, ja je malowalem bo byly zardzewiale a przez fele mi je bylo widac, jakbym mial konkretne brembo czy lamborginy badz rs4 to bym je eksponowal na kolor a tak to maja ladnie wygladac a nie koniecznie rzucac sie w oczy oto moje zdanie

michał dlatego tez mysle o czarnym.nie zucaja sie w oczy a jakos wygladaja.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Oczy dziś wywaliłem jak zobaczyłem ile zaoszczędziłem na częściach w Inter-Cars porównując te ceny z najtańszymi na allegro zaoszczędziłem 160 zł

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

A dodam że to były markowe produkty z najwyższej :naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

A co do malowania to żółty :kox:

a cos tyle kupował ze tyle zaoszczedziłes?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

qr** znowu sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie??:facepalm:ja po niedzieli na letnie chce jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He na spocie się pochwale moim grubym modem bo jutro montuję wszytko bo cześć musiałem zamawiać z dalekich stron :naughty:

A co do zimy ja już z tydzień przed świętami śmigam na letnich i jest spoko :grin:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

ciekawe gdzie ja ci kupie farbe grafitowa na wysokie temperatury?

W hurtowni chemicznej taka farba jest w sprayu za 8 złoty z tego co pamiętam i są różne czerwone niebieskie itp :hi:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

W Starym Sączu oczywiście :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qr**.i na spocie cie nie bedzie?

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

He na spocie się pochwale moim grubym modem bo jutro montuję wszytko bo cześć musiałem zamawiać z dalekich stron :naughty:

A co do zimy ja już z tydzień przed świętami śmigam na letnich i jest spoko :grin:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

ciekawe gdzie ja ci kupie farbe grafitowa na wysokie temperatury?

W hurtowni chemicznej taka farba jest w sprayu za 8 złoty z tego co pamiętam i są różne czerwone niebieskie itp :hi:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

W Starym Sączu oczywiście :hi:

byłem tam i nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna zle działa na moje auto.znowu turbina sie wiesza.:facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/12-05-2013-wilcze-laski-legalne-wyscigi-400m-pomiarem-czasu-265174/

kamil jedziesz czikita?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał muszę powiedzieć 19 się prezentuje...:decayed: nie wiem czy mnie zauważyłem...za Tobą pod europą na parkingu...i na światłach mi uciekłeś w lewo:wink:

nie jedzie...czikita pozostawiona na miejscu dla.... inwalidów:facepalm:

060420131611.jpg

około 3 godziny temu na alejach...musiałem nakręcić jako świadek naoczny:grin::grin: w hondzie hamulce nie dały rady co do mocy:facepalm: a3 i a4 oberwało...:facepalm: komentarze...ludzie starsi i ta mądrość heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że już dziś nie będzie....

Jak na razie sypie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze u mnie tezz polatuja płatki sniegu.:kwasny:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Michał muszę powiedzieć 19 się prezentuje...:decayed: nie wiem czy mnie zauważyłem...za Tobą pod europą na parkingu...i na światłach mi uciekłeś w lewo:wink:

nie jedzie...czikita pozostawiona na miejscu dla.... inwalidów:facepalm:

http://s2.postimg.org/b3msa2wcl/060420131611.jpg

około 3 godziny temu na alejach...musiałem nakręcić jako świadek naoczny:grin::grin: w hondzie hamulce nie dały rady co do mocy:facepalm: a3 i a4 oberwało...:facepalm: komentarze...ludzie starsi i ta mądrość heh

dikson a ta a3 i a4 ktos jechal czy one tam były zaparkowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał muszę powiedzieć 19 się prezentuje...:decayed: nie wiem czy mnie zauważyłem...za Tobą pod europą na parkingu...i na światłach mi uciekłeś w lewo:wink:

nie jedzie...czikita pozostawiona na miejscu dla.... inwalidów:facepalm:

http://s2.postimg.org/b3msa2wcl/060420131611.jpg

około 3 godziny temu na alejach...musiałem nakręcić jako świadek naoczny:grin::grin: w hondzie hamulce nie dały rady co do mocy:facepalm: a3 i a4 oberwało...:facepalm: komentarze...ludzie starsi i ta mądrość heh

Ale oco chodzi z moim parkowaniem co zrobiłem nie tak zająłem jedno miejsce 2 było wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...