Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Widać nas widać każdy kto z galerii jedzie nas obczajał bo tam wyjazd jest ale ok mamy jeden sprzeciw he to tak samo jak w podziemiach Sandecji tam to już nas nikt nie widzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz te opony.masz fotke jakas?

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

????

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

????

To są opony seryjne z Reda 2 z nich mam na tylnej osi wraz z felgami 5x112 tylko to są zimówki jak je przebadałem bliżej chce za felgi i z oponami czyli 4 sztuki 400 zł :hi:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Pany jest nowa miejscówka wybadana dziś i tam przenosimy spoty jest to za galerią sandecją za myjkami czy ktoś zgłasza niechęć tej propozycji ?

Poparcie części starej gwardii jest ale z grzeczności chcę zapytać czy ktoś się nie sprzeciwia zaraz wstawię foty jak nowa miejscówka wygląda.

Czy słońce czy deszcz jest optymalna bo są drzewa i daszek :naughty:

czikita ja potrzebuje letnie.

co do miejscówki jestem za .tylko ze przy media jest ładniej.

tomek sie sprzeciwia bo do sandecjii ma dalej.:grin::grin:hehea do media rzut beretem.

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

bronek dawaj jakies propozycje.moga byc nowe ale w promocji.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.677573062333365.1073741855.537217136368959&type=3

1 część zdjęć z nowej miejscówki każdy kto tam był dziś powie że jest ładniej i ciekawiej niż pod Media polecam zobaczyć na żywo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pada deszcz to jest też spoko bo albo jest daszek w budynku na przeciwko albo można podjechać szybko na parking podziemny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia Pany :wink:

Krycha to tak wystawił "na pałę" - jak się sprzeda to się sprzeda... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odplywy na podszybiu: pod aku i pod serwem, okolice filtra kabinowego, nagrzewnicy... Mozliwosci jest wiele ;)

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może to nie ten dział ale zapytam :) Jestem właśnie na etapie zamiany felg ale na mniejsze 18" na 16". I pomyślałem o sądeckim klubie. Akurat mam ładne 18" na niezłych oponkach. I szukam czegoś mniejszego. Akurat spodziewam się dziecka i żona narzeka ;) Oponki jeszcze spokojnie 2 sezony.

Aluski to

Felga CMS C4 - Carrera Tuning Rzeszw Felgi Opony Samochodowe akcesoria

CMS C4 18"- w stanie używanym. Nie są krzywe ale mają gdzie nie gdzie ranty obtarte. Wiadomo używki ;)

A opony to :Dunlop SP SportMaxx RT 225/40 R18.

Naprawdę niezły zestawik :)

Chciałem zapytać czy byłby ktoś zainteresowany zamiana na 16" oczywiście w rozsądnej jakości ? Oczywiście odbiór osobisty i spotkanie wcześniej. Nie chce się bawić w sprzedaż wysyłkową ani allegro bo nie mam czasu na to. A oponki dostałem z zakupionym autkiem z Niemiec. Nie spieszy mi się ze sprzedażą wiec jestem wybredny. Uważam ze mam niezły zestaw kół i wymienię go na coś też rozsądnego ale mniejszego. Na pewno ktoś na tym nie straci:) Fotki mogę podesłać na maila. Mój adres to [email protected]

Pozdrawiam Krzysiek

2014329130840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam swojego JBL 30 cm 1000w plus skrzynia oryginał JBL podwójna zamknięta za 150 zł jak by ktoś chciał pilnie mi kasy trza :hi:

Loko pozdro wędrowniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam swojego JBL 30 cm 1000w plus skrzynia oryginał JBL podwójna zamknięta za 150 zł jak by ktoś chciał pilnie mi kasy trza :hi:

Loko pozdro wędrowniku :wink:

masz zdj tej skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL jest już nie aktualny zanim skończyłem zejść z kompa już po niego przyjechali skrzynia została :hi:

To jest taka skrzynia z tym że podpięcie pod głośniki ma na tylnej ścianie i każdy głośnik ma osobno co umożliwia dowolną konfigurację wzmacniacz-ową :hi:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://tforo.home.pl/a/jbl2404.jpg

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

To ja się teraz udaję na zakupy 2 cewkowego potworka o mniejszej mocy Maksymalnej a większym RMSie :naughty: PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś gość pokazał klasę Volvem.....

Jak ktoś zna mój teren, to jechał od strony KaLIforni, jak przybutował z krzyżówki to opony przestały piszczeć za Bliską... Tylko było co chwilę słychać psssssssst i do odcięcia. Grubo po-modzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokazał że mu trakcji brakuje... ;P

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś gość pokazał klasę Volvem.....

Jak ktoś zna mój teren, to jechał od strony KaLIforni, jak przybutował z krzyżówki to opony przestały piszczeć za Bliską... Tylko było co chwilę słychać psssssssst i do odcięcia. Grubo po-modzony

Czarne na czarnych kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...