Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

witam

znacie znacie może kogoś kto ogarnałby przekładke licznika pól fis na pelen fis z immo3 w okolicach NS ?

Znamy :naughty: Odezwij się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

na spocie na pewno w końcu kiedyś się zjawię:)

Ja też kiedyś na pewno :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint udało się ruszyć tylko w dół:decayed: poleciałem troszkę że problem zaczyna się na wyjeździe od domu:grin: dziś również montowanie u Pawła osłony na miskę który stwierdził że teraz siedzi sexi :grin::grin::grin:

u dixon_ns też nowy mod

84ed83c928ee60a5m.jpg 13bee2db22703d32m.jpg c23f88be890bae8am.jpg 1d9ff53979808bbfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie suka leży :naughty:

Teraz pora na lampy, a co do gałki to już dawno mówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! :)

Widzę tu znajome auta z drogi... Krzysieksza, nie jeździłeś ostatnio gdzieś w okolicy Kamienicy czy Krościenka? Coś mi się zdaje, że widziałem Twoje Audi, chyba, że ma bliźniaka :)

Postaram się wpaść na spota niedługo. Powiedzcie, ma ktoś jakieś urządzonko pozwalające sprawdzić dlaczego mi automat biegów nie zmienia sam? Nie ma żadnego check engine czy coś...

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie suka leży :naughty:

Teraz pora na lampy, a co do gałki to już dawno mówiłem

Właśnie cały czas szukam tanich poliftów bo dla mnie czekają już wymalowane na czarno z Audi juniora:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! :)

Widzę tu znajome auta z drogi... Krzysieksza, nie jeździłeś ostatnio gdzieś w okolicy Kamienicy czy Krościenka? Coś mi się zdaje, że widziałem Twoje Audi, chyba, że ma bliźniaka :)

Postaram się wpaść na spota niedługo. Powiedzcie, ma ktoś jakieś urządzonko pozwalające sprawdzić dlaczego mi automat biegów nie zmienia sam? Nie ma żadnego check engine czy coś...

Pozdrówka!

Czyżby, czyżby ten Tomek...?? Asterka dorobiła się już 4x4? :naughty: Musimy sie kiedyś ustawić gdzieś w pół drogi (np. u Siary :grin:) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już Ci kiedyś mówiłem że prędzej czy później trafisz na nasze forum :grin:

Będziesz to uturbiał? Ja się Fiesty pozbyłem w październiku zeszłego roku... :facepalm: Ale cena jak za klasyka siadła :grin:

A co do teścia auta to musi pięknie wciskać w fotel 1Z w automacie - myślisz nad jakimś swapem...? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc :decayed: Jak u mnie prawie-LOW&SLOW.

A co do spota to bardzo dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, swapa nie będzie, to ma być auto do jazdy, na piko belo :-) Ale fakt, że pasowało by coś dziabnąć ten silnik bo 90km nie powala. Póki co muszę automat naprawić bo mu się odwidziało i sam nie chce biegów zmieniać, a zatem nie ma 4ki i żeby nie męczyć silnika to Vmax 70-80km/h :-D Zrobimy spota to pogadamy :-) Astra będzie już u mnie na dniach to znów poczuję co to wciskanie w fotel. Na mojej D16 nie da się wykręcić więcej niż 237 na godzinę wg. GPSa, ale za to przyspieszenie do setki przy 170koniach i 1tonie wagi powinno być niezłe :-) Przy seryjnych 150 piszą 7.5 sekundy, tu powinno być lepiej. Może i kiedyś się ją turbnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzekson 100 lat.

Żeby Ci powietrze nie spier..... :decayed: Dużo modów bo pomysły masz dobre :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hevuquge.jpg

Wymieniam sobie łóżka a tu gwint;D

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

yre4uzu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzekson Najlepszego i ciśnienia dobrego :wink:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/06/18/hevuquge.jpg

Wymieniam sobie łóżka a tu gwint;D

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/06/18/yre4uzu9.jpg

Jaja se Krzychu robisz nie lukasz pod auto nigdy ja przynajmniej raz w tygodniu :slina: ile za to chcesz ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czikita masz gdzies nr telefonu do tego magika od pomp ?potrzebuje sie dowiedziec ile wezmie za regen eracje pompy od wektry.

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Hej a znacie w NS lub okolicy dobry sklep gdzie kupię od ręki filtr z uszczelką i olej LT71141 do automata? Jest jakiś dobry z częściami Audi?

inter cars na wegierskiej lub auto partner tez na wegierskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czikita masz gdzies nr telefonu do tego magika od pomp ?potrzebuje sie dowiedziec ile wezmie za regen eracje pompy od wektry.

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Hej a znacie w NS lub okolicy dobry sklep gdzie kupię od ręki filtr z uszczelką i olej LT71141 do automata? Jest jakiś dobry z częściami Audi?

inter cars na wegierskiej lub auto partner tez na wegierskiej.

O którego chodzi o tego z Auto Cag czy od tego co robiłem program czyli Carster Tuning?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...