Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Te w filmach niektóre to na bank samoróbki ale te ze zdjęcia nie wydaje mi się też szukam cały czas po necie albo gdzie kupić albo jak to wygiąć ale puki co ciężko :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Te w filmach niektóre to na bank samoróbki ale te ze zdjęcia nie wydaje mi się też szukam cały czas po necie albo gdzie kupić albo jak to wygiąć ale puki co ciężko :whistling:

ja obstaje za swoim, z tyłu masz rurę to po co by ją na zdjęciu dawał, tym bardziej w tym kolorze, może gość ogarnął sobie jakąś maszynkę do robienia tego kołnierza, ale to i tak jakaś ręczna robota:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w filmach niektóre to na bank samoróbki ale te ze zdjęcia nie wydaje mi się też szukam cały czas po necie albo gdzie kupić albo jak to wygiąć ale puki co ciężko :whistling:

nie rób wiochy.po co ci kanalizacja w aucie?ale jak bys chciał to mam taka rure chyba 50 cm srednicy.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża chyba ze się zwęża na 14 cm to lajt resztę się dotnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:20 ----------

Ma ktoś kawałek rury PCV niepotrzebnej o średnicy max 14 cm może być mniejsza lekko i może być prosta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża chyba ze się zwęża na 14 cm to lajt resztę się dotnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:20 ----------

Ma ktoś kawałek rury PCV niepotrzebnej o średnicy max 14 cm może być mniejsza lekko i może być prosta ?

ile tego potrzebujesz?bo u mnie na wiosce kanalizacje robią.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża chyba ze się zwęża na 14 cm to lajt resztę się dotnie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 04:20 ----------

Ma ktoś kawałek rury PCV niepotrzebnej o średnicy max 14 cm może być mniejsza lekko i może być prosta ?

ile tego potrzebujesz?bo u mnie na wiosce kanalizacje robią.:grin:

MAX 1 metr dotnę sobie i wyprofiluję :hi: jak mi załatwisz to flachę stawiam i na spocie wręczam może być nawet więcej niż 1 metr byle było większej średnicy niż 10 cm a nie większej niż 15 cm :hi:

Bagażnik poskładany bass idzie ale jest zaskoczenie spodziewałem się wszystkiego że znowu mnie prąd pokopie że auto się spali że głośnik rozwali ale że rozsadzi skrzynię i będę w nią musiał wkręcić 16 nowych wkrętów oraz że rozwali rurę od BassReflexu to się nie spodziewałem :shock3: trzeba dużo PCV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNS 88288 ruszyło do Monte Carlo:decayed: ale co się dziwić jak jeden z głównych organizatorów:wink:

https://pl-pl.facebook.com/positivewayspl

xx1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axg108.jpg

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

wu58d4.jpg

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Bagajek ogarnięty oprócz tuby ale już się nie wyrobiłem

2iqxzfa.jpg

---------- Post dopisany 22-06-2014 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2014 at 22:52 ----------

LOKO 100 Lat i tysiąc modów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba towar w bagażniku :naughty:

dzieki.juz nie długo bedzie stał na weselnym szwedzkim stole.:naughty:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

własnie.100 lat LOKO:drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loko to myślę że będzie się działo :drunk::drunk:

Dużo kasy na mody i zdrowia w ich realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany potrzebuje opony letnie 15.w b ladnym ( stanie w sumie to nowe:grin:)tanio.195\65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany potrzebuje opony letnie 15.w b ladnym ( stanie w sumie to nowe:grin:)tanio.195\65

Ja mam 15 nawet mam i Fele na opylenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz te opony.masz fotke jakas?

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

????

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz te opony.masz fotke jakas?

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

????

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

????

To są opony seryjne z Reda 2 z nich mam na tylnej osi wraz z felgami 5x112 tylko to są zimówki jak je przebadałem bliżej chce za felgi i z oponami czyli 4 sztuki 400 zł :hi:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Pany jest nowa miejscówka wybadana dziś i tam przenosimy spoty jest to za galerią sandecją za myjkami czy ktoś zgłasza niechęć tej propozycji ?

Poparcie części starej gwardii jest ale z grzeczności chcę zapytać czy ktoś się nie sprzeciwia zaraz wstawię foty jak nowa miejscówka wygląda.

Czy słońce czy deszcz jest optymalna bo są drzewa i daszek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...