Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

nie Bartek zle mnie zrozumiałeś. Jesli szukasz 2.5 TDI czy 2.0 PB one zawsze będzie tańsze jak reszta. Wg. mnie najlepsza opcja to 1.9 TDi+Q (o to zgłoś się do Ryby...on coś tam ma - chyba ze zostawia dla siebie) albo 1.8 T+ Q. Jeszcze jest 2.4PB i 3.0 Pb i chyba obydwa wychodziły z Q. No beznzynki są fajne ale to zalezy od preferencji. Ja mam ON i raczej przy tym zostanę;)

Ja przekonałem się że dobre autko musi swoje kosztować a z drugiej strony zawsze jest nie pewność wydania tych 23 tyś. Jest nato miast śiadomość tego, że będzie pewniejsze a tak w cale nie musi być. Bo czy 23 tyś czy 15 czy 12 tys w kazdym z tych może się psuć to samo? a nawet to najdroższe może najbardziej się psuć. No to sa konsekwencje naszych wyborów.

Mozna się zastanowić nad fajny FWD a potem dołożyć Q (1.5 tyś cześci plus robota- pozostałe części po FWD) ale to zależy znów od preferencji. Nie miałem ani 2.5, ani zadnej inne benzynki więc nie będę tu pisał dyrdymołów albo wróż z fusów czy forum internetowych.

2.5 TDI (tylko czy dobre?) wydaje mi się ze powinieneś kupię ale 1.9 TDI nie koniecznie, a drugiej strony jak silnik będzie w słabszej kondycji to jego serwis będzie tańszy jak 2.5 Tdi tak mi się wydaje.

Takze bronuś stoisz w miejscu gdzie ja tez jestem...czy sprzedać czy kupić...no jest dylemat;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

siara jest z zabrzerzy.

Ryba, a Ty masz jakies B6 1.9 TDi Q na sorzedaz?!

Szukam auta z pewna historia ;)

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

nie Bartek zle mnie zrozumiałeś. Jesli szukasz 2.5 TDI czy 2.0 PB one zawsze będzie tańsze jak reszta.

(...)

Takze bronuś stoisz w miejscu gdzie ja tez jestem...czy sprzedać czy kupić...no jest dylemat;/;/

Nom.. Szukam AVF lub AWX quattro w B6 ale ciezko.. A 30 kafli nie mam..

To sie rozgladam za ladnymi 2.5 TDi w manualu po 2003 roku, czyli BAU..

Bo one jedyne nie maja zjechanej opini ale wiadomo, ze nigdy nie mozna ufac autu nie znajac jego historii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wiesz Bartek ja nie mam podejścia takiego że właśnie trzeba dać 30 tyś. Są opcje dać mniej i być zadowolonym. niestety jakby opłaty powyżej 2 litrów u nas były mniejsze to dawno bym smigał A6 c6 3.0 TDI Quattro, ale realia są inne;/ Uzbrój się w cierpliwość, a za miesiąc pogadamy i stwierdzisz ze Twoje b5 jest za***iste bo wiesz co w nim siedzi:wink:

powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wiesz Bartek ja nie mam podejścia takiego że właśnie trzeba dać 30 tyś. Są opcje dać mniej i być zadowolonym. niestety jakby opłaty powyżej 2 litrów u nas były mniejsze to dawno bym smigał A6 c6 3.0 TDI Quattro, ale realia są inne;/ Uzbrój się w cierpliwość, a za miesiąc pogadamy i stwierdzisz ze Twoje b5 jest za***iste bo wiesz co w nim siedzi:wink:

powodzenia i pozdrawiam

Ja swoje B5 juz niestety sprzedalem :'(

Nie mam czyn jezdzic oprocz Cytrynki, takze tego.. A Audiki szukam juz ktorys miesiac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem na kupnie b6 tylko nie Q interesuje mnie 1.9tdi 130 kucykow szukam kogos kto ma jakies namiary na komisy w niemczech oczywiscie blisko granicy zeby nie robic niewiadomo ile km bo to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie jechac i wrocic autkiem a co do trafienia autka to chyba trzeba miec farta albo tak jak piszecie zaufanego sprzedawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dopiero co wyszła...odrapana ale ładne wyposażenie...

Audi A4 S4 2,5 TDi Quattro 180KM 2004 Zielona Góra

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 06:16 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 23:17 ----------

:hi:

Panie LOKO masz jakies ladne i w dobrej cenie oponki 225/40/18? Trzeba by bylo dwa komplety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekgrzybowski byłeś kiedyś w jakimś niemieckim komisie? jak pojedziesz to żebyś się nie rozczarował. We wschodniej części Niemiec szkoda czasu na szukanie. Pozostaje zachód i wybór komis Turasa, Jugola lub Ruska a w nich to samo co u polskich handlarzy. Druga opcja to kupno auta w komisie u dilera ale jak zobaczysz ceny to zaczniesz się zastanawiać skąd są auta z allegro.

Jak masz kogoś znajomego kto cię przenocuje przez tydzień dwa to jedynie jechać i szukać z ogłoszeń, ale jak jest coś dobrego w dobrych pieniądzach to znika w kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniłem klimatronik na model z 97 roku i teraz nie działa mi nawiew z środkowych kratek,koło pasażera i kierowcy. Tylna na szybe i nogi działąją. jak palę auto rano zawsze słychać brzęk jakby silniczków. Co jest grane??? zmianę klimatronika trzeba jakoś adaptować??? pomóżcie !:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko jak to zrobić?? Vagiem np? jeśłi tak to jak podajecie insdtrukcje jak to zrboić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym innym jak nie Vagiem? pralką czy lodówką?

Wchodzisz w grupę 08 klima potem 08 bloki pomiarowe, adres 001 Nastawy podstawowe i GO. Trilion razy było o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam Jareczku :hi:

Panowie potrzebuję namiary na jakiegoś dobrego pompiarza w okolicy. Znajomemu się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym innym jak nie Vagiem? pralką czy lodówką?

Wchodzisz w grupę 08 klima potem 08 bloki pomiarowe, adres 001 Nastawy podstawowe i GO. Trilion razy było o tym na forum.

Ok a jeśli pierwszy klimatronik był 95 r miał wklęsłe przycisku a teraz mam z polifta klimatronik z 97 roku to jak? nie załancza mi klimy w ogóle. Czytałem na forum że nastawy nic nie dadzą tylko trzeba przekodowywać panel. Już mi ręce opadają. Chyba naprawie ten stary panel... Kupiłem klimatronik nie zważając na numery panelu. Ponoć nie będzie to działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara jest z zabrzerzy.

Ryba, a Ty masz jakies B6 1.9 TDi Q na sorzedaz?!

Szukam auta z pewna historia ;)

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

..

jest taka jedna b6 Q1.9 tdi z mała kase ale dojechana w srodku.w sumie historia nie bardzo znana.w historii jest tylko jeden wpis.tylko ze to od prywatnego szweda.tak jak rafał pisał dalej nad nia mysle.i chyba ja przywioze i wtedy bede myslał czy ja sprzedac czy moze zostawic.

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

w saczu na komisie LANS CAR (chyba dobrze napisałem) stoi od kilku dni ładna b6 Q 2002 r za 23500 chyba. w awancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]w saczu na komisie LANS CAR (chyba dobrze napisałem) stoi od kilku dni ładna b6 Q 2002 r za 23500 chyba. w awancie

Widzialem taka sliczna wypucowana na necie i byla w LansCarze za 27800 a tyle to nie dam..

Chyba zd staniala 4-5 tysi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba miał zamiar robić 2 drzwiowe b5 że fotele składana kupił:decayed:

Audi A4 16000.00 PLN. Kostrzyn WLKP - otoMoto.pl

Zaspawa drzwi i będzie Qpeta :grin: Pewnie z Aczy albo Tete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...