Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawa jest jakby co to polecam sie :)

Bedzie trzeba porozmawiac...:wink: porezac troche i krecic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Jak wy ustawiacie sobie zdjęcia furek w podpisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj swoje dane i masz tam "edytuj sygnaturę" - walnij tam linka do jakiejś fotki swojej fury i tyle :decayed:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

A jak chcesz foto pod swoim nickiem to masz "edytuj avatar" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piter:) nie masz czasem czegoś ciekawego do 15" do naciągu na 7" calowe ATS CUP?

Kupiłem 5 sztuk za...300 zł z przesyłem. Jeszcze polerka na lustro i będą pod G40:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piter:) nie masz czasem czegoś ciekawego do 15" do naciągu na 7" calowe ATS CUP?

Kupiłem 5 sztuk za...300 zł z przesyłem. Jeszcze polerka na lustro i będą pod G40:)

Panie Rufus jest takie powiedzenie: "goooopi to ma...." :decayed:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

i jeszcze jedno: pół roku się bujałem żeby pozbyć Pirelki 175/50/15 i gooopi ch...j się nie spytał to w sobotę pchnąłem za dwie stówy komplet a Ty teraz k...wa pytasz :facepalm:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDERZAK AUDI S4 A4 ORGINAŁ , KOMPLETNY , XENON (4101861420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nosz kur....;/ ja pierdziu;/;/ nie będziesz miał gdzieś coś takiego?

Podnosiłem ostatnio te ATS bardzo lekka felga i jest też rant więc mnie to odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z miesiąc temu do kolesia o ten zderzak na tablicy bo jest w moim kolorze ale chce za niego 1900zł więc ciekaw jestem jaką cenę minimalną ustawił w aukcji:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1900 zł to chyba trochę przesadził...nie wiem jakie są ceny do b5 ale najzwyczajniej w świecie wydaje mi się to abstrakcyjną ceną...

ładne też miał przy niej 18 z RS4 B7 chciał za nie coś ok 1700 zł jak dzwoniłem do niego ale nie wiem czy nadal je ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany 215/45/17 - dwie Brdgestone jakiś tam 2012 rok na dwa sezony spokojnie - 250 zł i Dwie Barumki ten sam rozmiar 2009 rok trochę gorsze - 150 zł

Jutro będą u mnie...

Jakby ktoś coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak wy ustawiacie sobie zdjęcia furek w podpisie??

Doładnie tak jak Loko pisze.

  • Ustawienia
  • Edytuj sygnaturę, Tam wklejasz zdjęcie. Jak sobie dodatkowo Wciśniesz Ctrl+A zdjęcie zrobi się niebieskie, wciskasz ikonkę Link i tam wklejasz swój temat. Po kliknięciu w zdjęcie się otwiera. :wink: Mam nadzieję, że jasno to opisałem :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dalej mam pompę źle ustawioną i wysłał mnie do takiego speca w górach bardzo drogiego niestety:kwasny:

Chłop ma sprzętów co nie miara i zna się na robocie ale za te pieniądze to co by się nie znał:whistling:

w każdym bądź razie przywrócił mi niskie spalanie a nawet je jeszcze ulepszył. Nastawia pompy jak nikt w nowosądeckim :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże jutro po3 partii logów ale może się uda ustalić termin i zostanie mi tylko wykrzesać nadkole z S4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki z Brzeska się nie odzywają a promocja na kolejnego spota by się przydała tym bardziej że było tam A8 4.0 TDI :slina:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki z Brzeska się nie odzywają a promocja na kolejnego spota by się przydała tym bardziej że było tam A8 4.0 TDI :slina:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

gdzie jest wątek ja się pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

Ja myślę, że Stasiu227 Wiem, że miał mieć białe felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...