Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

E wymyślasz nie było idealnie ale niech widzą jak ją zrobisz na następnego spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za spota :hi:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

IMG_4917.jpgIMG_4919.jpgIMG_4920.jpgIMG_4925.jpgspot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.634184230005582.1073741845.537217136368959&type=3&uploaded=61 :hi:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Audi A4 b5 1.9 TDI Baćkowice Sezon na 4,5 tysia i zderzak S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.634184230005582.1073741845.537217136368959&type=3&uploaded=61 :hi:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Audi A4 b5 1.9 TDI Baćkowice Sezon na 4,5 tysia i zderzak S4

tylny też ma od eski:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się nie przypatrzyłem zdjęcia słabej jakości albo ja się starzeje i przez ciebie teraz będę go nękał i prosił żeby go sprzedał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki z Brzeska się nie odzywają a promocja na kolejnego spota by się przydała tym bardziej że było tam A8 4.0 TDI :slina:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

Gadałem z Mackiem i mówił, że ma dużo pracy ze składaniem filmików i doszedł mu jeszcze film z koncertu który musi zrobic jak najszybciej więc to jest dla niego priorytet. Ale nic się nie bójcie, będzie filmik na pewno :D

ŚLEPY rób czipę:) a Dżekson kosztorys:) jak nie sprzedam Avanta to wkładamy Air"a by Dżekson. Policz tam wszystko pod Avanta i lecimy z tematem.

Postaram się wysłac kosztorys w tym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:I zaczęliśmy stronę 666...:evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:I zaczęliśmy stronę 666...:evil::evil::evil::evil:

Zależy chyba jak masz ustawienia bo ja mam już 832 :decayed:

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczwyiście LOKO musi mieć najwięcej:D i jak Paweł poszło do malunku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczwyiście LOKO musi mieć najwięcej:D i jak Paweł poszło do malunku??

w środę odstawiam, dzisiaj jeszcze progi z s4 dopasowywałem, teraz bedzie:jerk:, w przyszłym tygodniu mam zamiar poskładać wszystko i w końcu wyjechać tak jak sie należy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to potem ja mogę przyjechać na przednia i tylną dokładkę zderzaków?? czy odpada temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to potem ja mogę przyjechać na przednia i tylną dokładkę zderzaków?? czy odpada temat?

zobacze jak się poukładają sprawy ze sklepami:wink:, bo tak to niedawno wróciłem z garażu, od rana robota, potem sklep, i doby zaczyna powoli brakować, jak się uda odkuć z czasem to nie bedzie problemu, ale nic nie mogę zagwarantować na dzień dzisiejszy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś pała mi zgarnęła tylni zderzak i przedni bo się z kolesiem dogadała że mu seryjne w kolor dadzą i odmalują a już byłem gotowy do jazdy K.......@#! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spoko Paweł...mam tematy odnośnie manuali z forum. Wiec to nie będzie jakos skomplikowane a we dwóch lepiej po prostu się robi:wink: i tak jakbysmy to spalowani to chyba by poszło do spawania bo jakoś te trytytyki i śruby to tak średnio mi się widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDY: 13-04-2014 GODZ.16:00 do 18:30 Spot świąteczny

GDZIE: MEDIA MARKT

2jdjpuc.jpg

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

:hi:

No to czekamy prezes na filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki z Brzeska się nie odzywają a promocja na kolejnego spota by się przydała tym bardziej że było tam A8 4.0 TDI :slina:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

A tak poza tym to kto mi mrugał w Limanowej awaryjnymi to była jakaś ciemna B5 z pięknymi obrysami i białymi felami robi robotę czyż by to był crisu :hi:

ŚLEPY rób czipę:) a Dżekson kosztorys:) jak nie sprzedam Avanta to wkładamy Air"a by Dżekson. Policz tam wszystko pod Avanta i lecimy z tematem.
KIEDY: 13-04-2014 GODZ.16:00 do 18:30 Spot świąteczny

GDZIE: MEDIA MARKT

http://i58.tinypic.com/2jdjpuc.jpg

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

:hi:

No to czekamy prezes na filmik

Ten kurczak na dole to chyba moja a4 bo jakos tak nisko :grin:

zapraszam na fanpage btw: https://www.facebook.com/a4bagged

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Klapa tylna audi a4 sedan Tuczna

hahahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś pała mi zgarnęła tylni zderzak i przedni bo się z kolesiem dogadała że mu seryjne w kolor dadzą i odmalują a już byłem gotowy do jazdy K.......@#! :kwasny:

słowa!

heh Kamil jedź:decayed:....większego syfu na oczy nie widziałem nigdy wcześniej...trasa bez celu:facepalm::facepalm::facepalm: , a już kręciłem...

udało się wynegocjować dobre warunki to zderzaki BADZIEWIE! , całość to się już nie mówi...3500zł chce za to Audi aż o 3500zł za dużo:grin:

DSC_0534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...