Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Ale powiedzcie mi po co mam na was tracić czas nie lubię towarzystwa prymitywnych ludzi Poprzyjeżdżacie powymieniacie się kalendarzykami z gołymi pannami i do domu heh Na razie ładnie wam tu popodnosiłem ciśnienie a młody to pewnie poszedł się poskarżyć swojej mamusi (i na pewno ona nie wygląda jak te panny ze zdjęć dlatego mu tak brakuje ślicznych panien bo to jedyna kobieta którą ma przyjemność oglądać na żywo więc dlatego go tak cieszą te gołe laski MŁODY=ZBOCZENIEC) i nie podniecajcie się moim pisaniem tu jeszcze przez tydzień chodź temat na najbliższego spota wam ładny dałem więc obrazki z nagimi kobietami mogą pójść w odstawkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git.zapowiada się że będzie nas paru.Darecki dojedzie o 18. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:43_________________________________________________boże widzisz i nie grzmisz.kolejna czikita. :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i myślisz pajacu, że nie mamy ciekawszych tematow tylko będziemy te twoje teksty omawiać, a jak Ci mama nie chce auta na zlot pozyczyć to nie przyłaź tu nie marnuj swojego i naszego czasu i miejsca na stronie, przylazłeś tu stajesz sam przeciwko wszystkim którzy sie znają i czego oczekujesz, że ktoś podzieli twoje zdanie kiedyś zrozumiesz że nie możesz być pępkiem świata, ale tak szczerze przyjedź na spota pokaż odwagę, że to powtórzysz na żywo, gwarantuję Ci, że po pysku nie dostaniesz powiesz co Ci leży i pojedziesz sobie w siną dal i wiecej nie będziesz ani na zlocie a na forum pisał (chodzi mi tylko o nasze zloty) i tyle cwaniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie denerwuj się bo Ci pikawa siadzie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę na pasku że ruch się u nas robi wiekszość się już zebrała także niedziela się chyba nieźle zapowiada ja zaraz zmykam lotke wlkeić :>[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:52_________________________________________________Crisu jak ty mnie nie wykończysz to nikt nie da rady :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu chcemy zobaczyć. :good:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:53_________________________________________________

widzę na pasku że ruch się u nas robi wiekszość się już zebrała także niedziela się chyba nieźle zapowiada ja zaraz zmykam lotke wlkeić :>[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:52_________________________________________________Crisu jak ty mnie nie wykończysz to nikt nie da rady :kox:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten intel35 to śmieszny dzieciak hahaha

orientacji seksualnej mu niestety nie zmienimy więc nie ma co z nim gadać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siara :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:00_________________________________________________nie kaszle nie pluje to jest dobrze. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przyjadę niech stracę :polew:

ok. będziemy czekać :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siara :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 12:00_________________________________________________nie kaszle nie pluje to jest dobrze. :polew: :polew:

ŁĄCKI napój wszystko wyleczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...