Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Dupa_ jak nie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 21:56_________________________________________________Poszli spać ale pyty :tongue4:

tumblr_lu25t8Bxb81qfbxavo1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody dobry gust chociaż masz :kox:

Siema z rańca zboczeńce :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie wku*** ten cały "Młody" jakiś prymityw niewyżyty nie masz co powiedzieć ciekawego to zaśmieca ten wątek czymś takim bo nie masz czym innym zabłysnąć wstyd że ktoś taki założył ten wątek. Lecz się to jest forum motoryzacyjne pajacu weź się zaloguj na jakim erotycznym i sobie takie coś dodawaj A za was koledzy tez mi wstyd bo cieszycie się jak dzieci którym ktoś dał lizaka bo ja chodź mam lekko ponad 20 lat to już dawno wyrosłem z takich pierdół a Wy chyba nie :confused4: Żal mi was :thumbdown: Możecie mnie zjechać teraz ale każdy ma swoje zdanie i po prostu napisałem co o tym myślę bo od wczoraj nie da się oglądać tego forum (proszę dodajcie więcej teraz takich fot i cieszcie się tym jak dzieci bo pewnie prymitywa młodego taki będzie odzew na tą opinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam rybka.ale nie wszystko bierz sobie do serca. a powaga hmmm czy nie trzeba coś do żartu też??

zapraszamy na spota poznasz nas to zmienisz zdanie. :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze nikt Cie nie zmusza do przeglądania tego forum, nie zjawiasz się na zlotach więc po co tutaj zaglądasz tu się pisze o naszych spotkaniach a nie jesteś na forum od dziś i jeszcze się na spocie nie zjawiłeś, ja wiem że internet daje dużo odwagi, ale każdy kto tu pisze się zna na żywo i nam jakoś nie brak odwagi przyjechać przedstawić się i pokazać swoją gębę na żywo reszcie a nie strugać cwaniaka siedząć przed kompem, nikomu wiecej to nie przeszkadza więc zatrzymaj te swoje uwagi dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak napisał Michał.każdy się zna i spotykamy się co 2 tygodnie.

a tak na marginesie nawet Tomek z Brzeska się zjawia choć ma 50 km. w jedna stronę Ty masz napisane Nowy sącz jesteś miejscowy i nie byłeś ani razu. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co tu taka zadyma z rana???

A Ty intel35 przyjedz na spota, poznaj ludzi z tego wątku i dopiero oceniaj kto prymityw a kto niewyżyty.

Więcej luzu chłopie.

Wszyscy tu pełnoletni i na pewno się nie zgorszą.

Nie przedstawiłeś sie za ładnie ( Względem Młodego ) więc teraz pewnie braknie ci odwagi żeby na spota przyjechać.

chłopaki dorzućmy po jednym zdjeciu od siebie :naughty: wszyscy bedziemy zboki :polew:

cyc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intel35 hmmm... każdy normalny gość nie ma nic przeciwko temu że raz na jakiś czas zobaczy takie fotki, więc nie wiem co jest z tobą nie tak że się tak unosisz bo nie ma potrzeby (chyba ze wolisz płeć przeciwną oglądać)... a sam napisałeś że oglądasz forum a nie od tego ono jest żeby wejść raz na jakiś czas i poczytać sobie co tu się dzieje :angry: jak nie chcesz się pokazać na spocie to nie komentuj tego wątku ani ludzi których nie znasz ok ??? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie wku*** ten cały "Młody" jakiś prymityw niewyżyty nie masz co powiedzieć ciekawego to zaśmieca ten wątek czymś takim bo nie masz czym innym zabłysnąć wstyd że ktoś taki założył ten wątek. Lecz się to jest forum motoryzacyjne pajacu weź się zaloguj na jakim erotycznym i sobie takie coś dodawaj A za was koledzy tez mi wstyd bo cieszycie się jak dzieci którym ktoś dał lizaka bo ja chodź mam lekko ponad 20 lat to już dawno wyrosłem z takich pierdół a Wy chyba nie :confused4: Żal mi was :thumbdown: Możecie mnie zjechać teraz ale każdy ma swoje zdanie i po prostu napisałem co o tym myślę bo od wczoraj nie da się oglądać tego forum (proszę dodajcie więcej teraz takich fot i cieszcie się tym jak dzieci bo pewnie prymitywa młodego taki będzie odzew na tą opinie)

Nie będę dla Ciebie chłopców wklejał :naughty: sam jestes prymityw pało nie myta :cool1: boisz się że zdjęcia mamy tu trafią :wink4: zobacz pajacu co jeszcze jest na forum tylko monitora nie zaleje i szukaj fotek mamy :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0;highlight=top+3

Ale mnie wk...ił z rana no :JC_fan:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 10:31_________________________________________________Idę się myć

]_________________________________________________29debebb730de548b457ee4ab23a55b9.gif

i coś zjeść

07ad8eaccb89c55669d609ed37c96b2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stary komputer z liceum :decayed: tam jest wiedza zbierana przez kilka lat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Młody ale ty to na bieżąco ściągasz czy to już z własnej kolekcji walisz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on na bieżąco siedzi w temacie :wink4: chyba mu kobiety brakuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...