Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

jarek sory jak cie w jakis sposb obraziłem.

:hi:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

crisu kiedy zakładasz zimówki?bo moze w koncu bym przymierzył twoje 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

jarek sory jak cie w jakis sposb obraziłem.

:hi:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

crisu kiedy zakładasz zimówki?bo moze w koncu bym przymierzył twoje 17

myślisz ze juz czas na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 DEZENT GERMANY POLEROWANY RANT AUDI VW ZIMA (2710316306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ślepy coś takiego tylko opony są 225/40 GoodYear NCT5 wszystkie takie same dwie zmieniałem niedawno bo mi żona jedną rozcieła opony 2008 zmienione jak nówki bierznik a pozostałe myśle że sezon napewno a może nawet 2 oblatają kółka oczywiście z Q wieć nie pocięte byle jak równo idą ;) ja to cenię na 1,5 lub z dopłatą wymienię na jakieś 16 z et 35-40 z oponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kuzynka szuka do A6 C5. Co do golfa to na wiosnę zostaną te co mam teraz albo 17" SANTA MONICA z VW. Oczywiście jak na wiosne jeszcze będę jeździł golfem. Bo szczerze to brakuje mu trochę PSów. Ale to może się zmienić jeszcze w tym miesiącu.

Dzisiaj odbieram golfinę z warsztatu po wymianie rozrządu i pakietu startowego. A w piątek lub sobotę wybiorę się do Łużnej na rolki i może jakiś mały program.

A tak na marginesie to mam fajne radio do sprzedania. Pasuje praktycznie do każdego auta bo mam zmieniane podświetlenie (osobno wyświetlacz i przyciski) czyta wszystkie formaty z USB, SD, czego dusza zapragnie.

Ma wbudowany zestaw głośnomówiący Parrota działający po BT. Radio oczywiście na gwarancji z paragonem i kartą gwarancyjną 100% legal. W dobrych pieniądzach.

DEH-6400BT Radioodtwarzacz CD z funkcją MIXTRAX, Bluetooth, sterowaniem iPod/iPhone, czytnikiem kart SD i zmienną kolorystyką podświetlenia RGB - Pioneer Radioodtwarzacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda

original.jpg

original.jpg

co do wymiaru i producenta to się nie wypowiadam bo jeszcze nie było czasu obejrzeć tych felg. Et dobrze pasuje do golfa co do szerokości to chyba jest to 8" bo 225 opona jest lekko naciągnięta. W A4 miałem 225 na 7,5" i było idealnie, prosto.

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Mnie korci taka felga

VW Santa Monica Alufelgen 7x17ET38,LK 5x100,Audi A3,VW Golf IV,Bora,Beetle,TOP | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...