Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

było tulu chetnych na spota ze nie miałem gdzie zaparkowac. :polew: :polew: szkoda gadac.[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 20:13_________________________________________________moze by tak mały spocik? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

jak tylko obronie prace to bede wolny a i czas na spota wtedy się znajdzie :naughty:.co do tej niedzieli to raczej nie bardzo bo szwagier startuje na rajdzie w tarnowie więc pewnie pojade obejrzeć rajd o ile po sobocie alkomat będzie mnie puszczał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o koledzy wielka szkoda.od poniedzialku do piatku pracuje w delegacji.mam wolna w prawdzie tylko niedziele i sobote ale nie zawsze. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za pod warunkiem że przegonisz śnieg i nie będę musiał odśnieżać :> ale jeśli ktoś się będzie pisał na którąś niedziele to jak najbardziej możemy się spotkać. no więc kto sie jeszcze może pojawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz songo akurat tak się składa, że mam quattro wiec jeżeli o mnie chodzi to mnie śnieg nie przeszkadza. :evil:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 11:32_________________________________________________A jak się zakopiesz to ja z chęcią służę pomocą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam cie za słowo :naughty: tyle tylko że nawet twoje quattro może sobie zbytnio nie poradzić z moim MAN-em 19.343 którym jeżdżę na akcjach zimowych na odśnieżaniu :decayed: chociaż tam też mam 4x4 i tylko dla tego ten śnieg mnie martwi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ?ja sie nie poddałem.czekam na jakas decyzje.moze byc nawet ta niedziela.tylko o której?ja bede na 100%. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w niedziele też jak najbardziej tylko koło 17-18, a do songo nie wiedziałem że ty takim bydlęciem jeździsz, w takiej sytuacji masz rację bede bezradny. Panowie jakaś konkretna decyzja na spota, tylko na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...