Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, pytałem o grill aby zrobić go na czarno piano i ramkę na satynę to robota u niego 200zł (wszystko oki tylko jaka ta robota będzie wykonana ) więc mówisz Mike że to świeżak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

W zeszlym roku mial w nawojowej i tak robil nie robil a teraz wiem ze sie przeniesli ale jak im to idzie to musisz popytac bo ja u niego nic nie robilem jak mi za fele rypnol 1200 to mialem dosc

Za fele 1200 :facepalm: ale czymś oklejane? czy tylko lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Stasiu będziesz jutro?
:hi: Nie wiem jak brat mi pożyczy goofra, mi koorwa gość przyjebał w audi, pierwsze jak wyszłem i zobaczyłem co mi zrobił to odrazu za fraki dobrze że była ze mną mama bo bez policji bym wymierzył sprawce, przeleciał mi cały bok skrzywił felge, a w zeszłe lato była cała malowana nawet nie zdążyłem zrobić bafarki a tu znowu do malowania:facepalm:. Na zdjeciach nie widać ale dzwi kierowcy porysane,pasażera,tylny błotnik i przedni zderzak:facepalm:

http://s13.postimage.org/p6rjx38tv/DSC_0106.jpg

http://s24.postimage.org/o10i5v8yp/DSC_0107.jpg

jak to mówią dzwon matką Tuningu:decayed:, ale szkoda fury tymbardziej ze malowana niedawno:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Panowie jak po spocie? Duzo autek bylo? Mike chyba nie pokazales sie chyba na 19"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemis no cos ty pol soboty lopatowalem zeby wydostac audi z garazu i zjechac dobrze ze mialem terenowke sluzbowa bo bym do domu nie dojechal Jarek looknij na to co Ci przeslalem na PW i daj znac bo spodobala mi sie ta wizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już patrzyłem ale to nie to. Ten drugi może by jakoś dało radę ale lepiej poczekać i kupić coś dobrego. Ewentualnie ekran pod sufit z DVD i wyjściem AV na RNS-D

Dixon a ty co chcesz działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie takie coś by mi odpowiadało żeby DVD było w schowku i monitory w zagłówkach w obu fotelach

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Jarek odnośnie tego tunera TV u mnie to przed chwilą wyczytałem że na PIN 7 trzeba podać plus czy w tej czarnej kostce miałeś wrzucony PLUS na ten PIN na nim jest VIDEO ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było bo inaczej cały czas był by obraz z tv. Może faktycznie w rns-d to wyzwala obraz z tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe czy to nie było problemem

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

NAWIGACJA SKODA MFD2 + DVD SLIM Phonocar (3076812394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam coś takiego dzwonie do chłopa czy sprzeda samo DVD

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

muszę mu jakąś cene zaproponować ma mi dać znać jutro czy do tego da się podpiąć kamerę cofania i dwa monitory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzicie grubo :wink:

A Michał Ty popchnąłeś tą kierę z Polo? Bo kumpel się rozgląda za czymś do passka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poducha do niej ile? Bo wiem że szukaliśmy dawniej tylko nie mogłem trafić modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foto tej kierownicy? Może do golfa by pasowała? Poduszka ma jeden czy dwa zapalniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...