Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil trzeba w jakiś dobry sprzęt zainwestowac bo ten gubi ostrość:kwasny:

Poker znalazłem Ci kozak tablicę:naughty:

HARLEY USA RETRO PREZENT TABLICA SZYLD POKER (4216215211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Prezes jaja se robisz ja cały czas inwestuje w mój czerwony sprzęt od 3 lat sobie nic nie kupiłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil trzeba w jakiś dobry sprzęt zainwestowac bo ten gubi ostrość:kwasny:

Poker znalazłem Ci kozak tablicę:naughty:

HARLEY USA RETRO PREZENT TABLICA SZYLD POKER (4216215211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

będzie trzeba się zastanowić:grin: spotowa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś koleś ma komplet progów z S4 za 400 zł właśnie obgadałem sprawę jak by ktoś chciał :hi:

Elementy Karoseri Audi S4 B5 2,7BiT Bielsko-Biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem bardzo długo bo cena nowego u mapeta powala 5600zł:shock3: w de niewiele taniej:

KW automotive GmbH - Gewindefahrwerke, Rennsportfahrwerke, Sportfedern - KW Gewindefahrwerk Variante 2 inox

ale Loko jakbym coś widział to Ci zaraz wyślę info ale INOX V1 łatwiej dopaść ale do Q V2 z regulacją twardości amortyzatora to jakiś kosmos. Ja długo szukałem takiego i udało się poprawiona wersja V2 z dwoma sprężynami z przodu i nakrętki nie aluminiowe tylko z tworzywa w powłoce teflonowej czyli nic się nie będzie zapiekać chodź nie mam pojęcia na razie jaką twardość ustawię ale betonu na pewno nie chcę:decayed:

Może być INOX V1 byle w sensownym stanie i normalnej kasie - tylko na tył do Q bo przód mam na aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szerokość i ET?

Jakie gumki potrzebujesz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 cali ale reszty nie wiem bo nie sprawdzałem;D

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Na feldze pisze 7Jx17H2

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

ane8a5ud.jpg nie wiem czy sie doczytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 cali ale reszty nie wiem bo nie sprawdzałem;D

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Na feldze pisze 7Jx17H2

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/05/22/ane8a5ud.jpg nie wiem czy sie doczytasz

Poyyepało Cię? - ja tu tylko widzę że felga jest :decayed: A że tam coś pisze? :grin:

Wąsko Panie :whistling: Znajdź ET to Ci powiem ile dystansu trzeba będzie żeby to sensownie siedziało :naughty:

Miałem ostatnio komplet 215/45/17 jakieś żółte roczne za 5stów - jakby Cię interesiło to sprawdze czy jeszcze są :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubią Ci się te koła pod autem... :kwasny: Z 10mm dystansu żeby zejść na ET34 i powinno być lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 cali ale reszty nie wiem bo nie sprawdzałem;D

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Na feldze pisze 7Jx17H2

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/05/22/ane8a5ud.jpg nie wiem czy sie doczytasz

Poyyepało Cię? - ja tu tylko widzę że felga jest :decayed: A że tam coś pisze? :grin:

Wąsko Panie :whistling: Znajdź ET to Ci powiem ile dystansu trzeba będzie żeby to sensownie siedziało :naughty:

Miałem ostatnio komplet 215/45/17 jakieś żółte roczne za 5stów - jakby Cię interesiło to sprawdze czy jeszcze są :naughty:

Na zimę by siadło, Krzychu jakbyś je chciał opchnąć bliżej zimy to się odezwij;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee raczej nie bedą do sprzedania z resztą zobaczymy w niedziele ugadałem sie z klientem na Kermita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koło zostawisz na zimę do eSy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na sprzedaz swoje oczko w głowie :decayed: VW Golf2 rocznik 1987 1,9TD + IC więcej info na PW

20140521_112417.jpg

20140522_093548.jpg

20140522_093607.jpg

20140522_093651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobile.de

mobile.de

:facepalm:

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Audi S4 2,7 bit 410km (4256547157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaman ty znasz moze sebastiana podgórskiego?

bo ja cie kojarze z tych ich spotów.tym golfem chyba jezfdziłes.NSTC czy cos takiego?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...