Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

No posłuchałeś i się pochwaliłeś zapraszamy częściej :wink:

Ja śledzę na bieżąco temat, ale raczej nie mam czasu się udzielać :D nawet w temacie swoim upów żadnych nie daje ostatnio :( koła się malują, zaciski wypiaskowane i wymalowane, zwrotnice tak samo. Nowe przeguby i gumy bo stare od gleby padły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci że średnio na jeża, miejscówka kozak, organizacja już gorzej, wszystkie konkursy się poprzesówały,20zł od osoby, i nawet wlepy nie dali:thumbdown:, ale ludzie robią klimat, selekcja zrobiła swoje, było mniej aut niż na Bałtowie, ale przynajmniej nie było jakichś totalnych serii:wink:, no i najlepsze fury na salonach:slina:, Krycha się zalapał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest czasem auto Krychy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi robotę ten US , lepszy zderzak "gładki amerykan" niż esowy- co chciał założyć

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

993917_541551772577087_1122376709_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Kamil w końcu nie dogadał się z Łukaszem i odwiedził Marcina w Tegoborzy.

Ale w sumie spoko. Ostatnio robił mi busa i jest bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jarku odwiedziłem Marcina i w końcu to zaczęło latać tak jak powinno ile można nie seryjnym kompie latać :wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

No i wpadło podszybie lift za 30 zeta no 47 z przesyłką tak się cieszę że jak zgadniecie ile miałem koni przed programem to wstawię wykres z hamowni bo już mam w JPG:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jarku odwiedziłem Marcina i w końcu to zaczęło latać tak jak powinno ile można nie seryjnym kompie latać :wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

No i wpadło podszybie lift za 30 zeta no 47 z przesyłką tak się cieszę że jak zgadniecie ile miałem koni przed programem to wstawię wykres z hamowni bo już mam w JPG:naughty:

ale kompletne? wszystkie 4 częsći? jak tak to mega prajs:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dawaj prezes

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

No nie 4 to już by było za dobrze 1 ta główna niestety bez klapki na aku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...