Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejna zabawka w moich łapach tym razem srebrna pojechała właśnie robić się na gładko :naughty:

http://i59.tinypic.com/nys4km.jpg

no ładnie, ładnie, bedzie agresor, lampy zostają srebrne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co się wymodzi ma być unikat bo zbrodnicza przeszłość zobowiązuje do jakiegoś konkretnego wątku z emocjami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co się wymodzi ma być unikat bo zbrodnicza przeszłość zobowiązuje do jakiegoś konkretnego wątku z emocjami :grin:

to je ten co o nim pisalimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest 2 zdezio który mi wpadł w łapy ten twój jest na zdjęciu ale na murku i jest koloru twojego auta jak przypatrzysz się to dostrzeżesz fragmencik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny a resztę to zobaczymy jak fundusz puści i robocizna mojego plastikmena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba a ile dajesz;D

o cene pytam tylko bo jak by ktos chciał to zeby wiedziec ile mówic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leży mi Esowy znaczy leży ale RSowy jest tak piękny z tym plastrem miodu że musi zostać :hi:

Zajarałem się ostatnio tym zdjęciem i do czasu wykrzesanego RSa będzie coś koło S4

qpntpe.jpg

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Nasz spotowy LEONidas idzie w świat i został zamieniony na A4 B6 Q pomóżmy mu sprzedać Leo by starczyło na AIR :wink:

Seat Leon 10500.00 PLN. stary sącz - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE SYSTEM Nowe[id1]-20140717-[diplayLink]-5307163@1-20140717164711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leży mi Esowy znaczy leży ale RSowy jest tak piękny z tym plastrem miodu że musi zostać :hi:

Zajarałem się ostatnio tym zdjęciem i do czasu wykrzesanego RSa będzie coś koło S4

http://i60.tinypic.com/qpntpe.jpg

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Nasz spotowy LEONidas idzie w świat i został zamieniony na A4 B6 Q pomóżmy mu sprzedać Leo by starczyło na AIR :wink:

Seat Leon 10500.00 PLN. stary sącz - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE SYSTEM Nowe[id1]-20140717-[diplayLink]-5307163@1-20140717164711

ten kolor:jerk:, no mi do tego pakietu zostało dokupić zderzak z esy i poliftowe drzwi:naughty:

Kamil a klapa z US tez wpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie Panowie klapa USA mi się nie podoba moja pójdzie na gładko ale trochę inaczej gwarantuję że nikt na forum takiej nie będzie miał :whistling:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Virtual car tuning Widziali pany prze zabawa :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret tylko body RS zrobić wywalić napis z szyby i zaspawać szyber oraz wstawić oryginał grill z RSa swoja drogą nie rozumiem fele za 3 tysie na bide a grill za 150 zł ta podróba na co to pchać :hi:a i kolor BANANA poproszę :decayed:

Dobrze że przypomniałeś dotarły dziś 2 nowe fanty zaraz sie pochwalę zdjęciami :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...