Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

za chwlie bedzie tak ze czesc bedzie sie spotykała przy tesco a czesc przy sandecji a jeszcze inna czesc przy MM.:doh:wy to sie okombinujecie.letnie spoty były przy MM a zimowe pod sandecją i tak mogło zostac.a nie ciągłe zmiany.:kwasny:robi sie coraz wiekrzy burdel.:hi:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Nie sr** prezes Maciek i Sławek na gwintach tam wjeżdżają pierwsze 2 miejsca są bez dziur a oni stają na 5 i 6 :hi:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Nie ma się co pchać w miejsce z którego nas wywalili kiedyś swój honor trzeba mieć :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Red przechrzczony na smerfetkę :naughty: 18 to jednak małe fele ale picze ciężkie jak nic 15 kucy poszło się rypać :kwasny:

http://i58.tinypic.com/k99ts7.jpg

ja pierd...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wiem ni w d*pę ni w oko ale miałem do wyboru kupić czarne albo niebieskie nie na widzę czarnych więc wybór prosty farbę już mam białą więc nie długo będą śnieżynki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim spocie stwierdziłem że to nowe miejsce jest beznadziejne:wink: pod Gołąbkowicami co drugi tydzień? jak tam z samochodami w weekend?

Wszystko ładnie pięknie ale tam bmw robią spoty i jest ich tam troche więc nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Ryba mówi wracamy pod media jak to zawsze było w sezonie letnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sr** prezes Maciek i Sławek na gwintach tam wjeżdżają pierwsze 2 miejsca są bez dziur a oni stają na 5 i 6 :hi:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Nie ma się co pchać w miejsce z którego nas wywalili kiedyś swój honor trzeba mieć :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Red przechrzczony na smerfetkę :naughty: 18 to jednak małe fele ale picze ciężkie jak nic 15 kucy poszło się rypać :kwasny:

http://i58.tinypic.com/k99ts7.jpg

mniejszy profil i się koło optycznie powiekszy:wink:, co tam działasz z lampami, ze przedlifty wrzucone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego spota jak będzie większość za media to ustawie na media puki co jest środek tygodnia i nie zmieniamy :hi:

Więc tak opony mam mieć na przyszły tydzień lampy przed pięcioma minutami nóweczki zamówiłem i jeszcze kilka gratów końcem tygodnia powinno być.

VagInwazja się zbliża to się zbroję pól forum także :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziemy wszyscy Panowie bo robimy konwój i razem wjeżdżamy jak co roku czyli w sobotę w piątek mało ludzi w sobotę są wszyscy a w niedziel już niedobitki więc tylko w sobotę najlepiej wbijać chyba że ktoś z daleka to namioty i od piątku do niedzieli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedziemy wszyscy Panowie bo robimy konwój i razem wjeżdżamy jak co roku czyli w sobotę w piątek mało ludzi w sobotę są wszyscy a w niedziel już niedobitki więc tylko w sobotę najlepiej wbijać chyba że ktoś z daleka to namioty i od piątku do niedzieli :hi:

no u mnie jest lipa bo w sobotę mam wesele kuzyna, i myślałem wpaść w piątek na chwilę:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy masz wesele co Vag inVazja jest ?:doh: to kicha

No tak wyszło, a miałem jechać na sobotę i niedziele :-\, to jak będzie ktoś w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą ale to raczej połowa aut bo pełen serwis jest w sobotę wpadnij jak coś wjedziemy razem w piętek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek to i tak pod wieczór będziemy jechać to na bank sie wyrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdyby ktoś z Was szukał map z 2014 roku do Rns-e w dobrej cenie to zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwlie bedzie tak ze czesc bedzie sie spotykała przy tesco a czesc przy sandecji a jeszcze inna czesc przy MM.:doh:wy to sie okombinujecie.letnie spoty były przy MM a zimowe pod sandecją i tak mogło zostac.a nie ciągłe zmiany.:kwasny:robi sie coraz wiekrzy burdel.:hi:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Nie sr** prezes Maciek i Sławek na gwintach tam wjeżdżają pierwsze 2 miejsca są bez dziur a oni stają na 5 i 6

Ryba:thumbup1::thumbup1:

Heh nie ma co Irka gleby porównywać do Maćka i Sławka bo oni na pewno nie mają 58/59 cm tylko coś wyżej a poza tym ja też jak rozmawiałem z Irkiem mam dość Węgierskiej od kiedy mam ponad 3 bary w oponach :decayed: Fajnie że jest cień na tej miejscówce ale nic więcej w media jak się staje na równi z budynkiem tam co są miejsca po 3 auta też jest cień więc na to samo wychodzi. Moje zdanie i Irka znasz na temat miejscówki bo nas raczej nie będzie bo może uderzymy w ten weekend na dub it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło sandecji to nei tylko cień ale możliwość skitrania się przed deszczem pod drzewami lub na parkingu podziemnym dodatkowo na spotach mamy po 20 aut a jak wspomniałeś na media są miejsca po 3 auta jeszcze jak jest promocja bez Vat to nie ma gdzie stanąć ale ok wasze zdanie mamy będziemy robić statystyki na spocie kto gdzie chce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

ma ktos kontakt z tym magikiem z tegoborzy co robi programy?moze on by mi konkretnie zVAGował b5 i powiedział co jest n ie tak z tym paleniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja mam niedaleko z resztą mam wizytówke tylko w domu więc jak coś to ci podeśle nr po robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...