Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak włączy tą mocniejszą mapke i podtrzymanie turbo to wciska tak w fotel że masakra ale przynajmniej ma coś w sobie z AUDI;D

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Kompletne hamulce ma od Audi RS6 C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś ma taką większa ulotkę z vag inwazją? jak u Maćka na szybie z tyłu...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

_DSC3169.jpg

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

_DSC3116.jpg_DSC3156.jpg_DSC3168.jpg_DSC3180.jpg

:facepalm: czarna owca

_DSC3179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i plany sie zmieniły;D niemca bierze brat i jak sie odrobi z kasą to będziemy go powoli useryjniać;D tak że przedni i tylni zderzak w dobrej cenie mile widziane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół klubu miałem przyjemność widzieć w weekend:

w sobotę Trzeźwy (osobiście), Darecy niestety tylko auto ok. 14 w 3 Koronach

w niedzielę koło 11 Przemek b6 w Naściszowej i Kamil C6 koło rafy a na koniec po 16 Ryba w Moszczenicy

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nic ja dziś poł klubu pod domem miałem pięć B5 pod domem miałęm Szaman prezes ma foty oj działo się :grin:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.699403900150281.1073741866.537217136368959&type=1 foty od prezeski Eli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to nowe miejsce spotów??? A gdzie ankieta? :grin:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Fajny kolor :naughty: o wypasie nie wspomnę

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-zabcia-1-9-tdi-quattro-330622/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety nie było ale zderzak z ESY na gładko już jest idę w nim grzebać :naughty:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Urzekający zdezio :slina:

j7q2o3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół klubu miałem przyjemność widzieć w weekend:

w sobotę Trzeźwy (osobiście), Darecy niestety tylko auto ok. 14 w 3 Koronach

w niedzielę koło 11 Przemek b6 w Naściszowej i Kamil C6 koło rafy a na koniec po 16 Ryba w Moszczenicy

Pozdrawiam wszystkich

a cos ty robił w moszczenicy?bo ja akurat wesele tam miałem.:drunk::drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopadnij kratkę zbliżoną do RSa i rób podobnie jak Slavko fajnie to wyszło

IMG_2153_zpsd7f419a8.jpg

A i nie zapomnij o progach... bo do zdesia obowiązkowo ori S, albo jak masz ogarniętego plastikmana to z Omegi fl

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

:grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Widzieli?

baner_750x100.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imieniny całkiem nie daleko i tak w ostatniej chwili rzuciło mi się twoje b5 w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopadnij kratkę zbliżoną do RSa i rób podobnie jak Slavko fajnie to wyszło

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/IMG_2153_zpsd7f419a8.jpg

A i nie zapomnij o progach... bo do zdesia obowiązkowo ori S, albo jak masz ogarniętego plastikmana to z Omegi fl

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

:grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Widzieli?

http://s17.postimg.org/58u7ubr3j/baner_750x100.png

Prezes ja nie muszę szukać kratek z RSy bo mam oryginalne z RSy oraz eSy tylko grila z Esy się nie dorobiłem zobaczę co mi się bardziej spodoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość zrobienia naklejek, tylko że trzeba samemu zaprojektować w corelu w takich wymiarach jakich się chce, no i jeśli już by były gotowe trzeba sobie samemu wyciać, jak ktoś zainteresowany mam wydrukowanych parenaście różnych naklejek mogę wziąść na spota i sobie zobaczyć jakość druku :wink: i naprawde mocno trzymają i nie traca koloru nawet po kilkunastu myciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę naklejkę : Panie za te pinundze lepi nie bedzie :naughty: podaj cenę bo ja bym se sprawił taką naklejkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...