Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Dziwne zachowanie ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zauważyłem że przy ustawionej temp. na full tj. "HI" z nawiewu na szyby i nogi leci powietrze średnio ciepłe a z kratek środkowych i bocznych dmucha gorącym.

Jak macie w swoich autkach?

Druga sprawa to podczas jazdy po dłuższej trasie jak ustawie na "HI" dmucha gorącym powietrzem zmienię na 29 ledwo co ciepłe leci - nie ma tzw. płynnej regulacji z tym że jak kręcę w miejscu to działa poprawnie .

Co o tym sądzicie?

Opublikowano

silniczek który reguluje klapa ciepło zimno

znajduje sie on od strony pasażera w nogach musisz odkrecic schowek i bedzie go widać

Opublikowano

W lecie miałem przypadek, że nie załączała mi się klima a powietrze które leciało było cały czas gorące, chyba że auto było w ruchy to wtedy był chłodek. Nie miałem czasu się tym zająć, ale jak zaczęły się mrozy okazało się że nie grzeje. :confused4: W końcu rozebrałem schowek pasażera i dobrałem się do tego silniczka dmuchawy. Diagnoza była prosta. Umarła taka metalowa część (nie wiem jak to nazwać... Moduł?) Poszperałem na allegro i wyrwałem razem z wiatrakiem za 50 zł ;)

Możesz to sprawdzić.

http://allegro.pl/vw-passat-b5-audi-a4-opornik-rezystor-dmuchawy-i1470205725.html

To jest ta część którą wymieniłem. Tu jakoś strasznie drogo ;)

Opublikowano
  • Autor

W lecie miałem przypadek, że nie załączała mi się klima a powietrze które leciało było cały czas gorące, chyba że auto było w ruchy to wtedy był chłodek. Nie miałem czasu się tym zająć, ale jak zaczęły się mrozy okazało się że nie grzeje. :confused4: W końcu rozebrałem schowek pasażera i dobrałem się do tego silniczka dmuchawy. Diagnoza była prosta. Umarła taka metalowa część (nie wiem jak to nazwać... Moduł?) Poszperałem na allegro i wyrwałem razem z wiatrakiem za 50 zł ;)

Możesz to sprawdzić.

to jest rezystor dmuchawy z autopsji wiem że odpowiada za regolację prędkości silniczka nawiewu - jak się myle to proszę mnie poprawić

http://allegro.pl/vw-passat-b5-audi-a4-opornik-rezystor-dmuchawy-i1470205725.html

To jest ta część którą wymieniłem. Tu jakoś strasznie drogo ;)

Opublikowano

to jest rezystor dmuchawy z autopsji wiem że odpowiada za regolację prędkości silniczka nawiewu - jak się myle to proszę mnie poprawić

A u mnie jak się to zepsuło to ani nie chłodziło w lecie ani nie grzało w zimie. Chyba że jechałem to chyba tylko siłą wiatru coś leciało przez nawiewy do środka :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.