Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Chrobotanie przy maksymalnym skręcie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy maksymalnym skręcie kół w lewo i w prawo, gdy kierownica jest na maxa skręcona to słychać chrobotanie w zawieszeniu na postoju, gdy tylko troche cofne kierownice chrobotanie ustaje. Co to może być? Jestem świeżo po przeglądzie i tam nic nie wyszło.

Opublikowano

Przeczucie mi mówi że coś nie teges z pompką wspomagania. A jak stoisz kiera lekko chodzi czy stawia opór?

A badali ci na przeglądzie układ wspomagania? Czy tylko same zawieszenie?

Opublikowano
  • Autor

Samo zawieszenie badali, sprawdze jak to jest na postoju z oporem.[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 16:11_________________________________________________Nie czuć oporu, kiera chodzi lekko.

Opublikowano

PO pierwsze nigdy nie skręcaj na maksa. maglownica dostaje po d*pie ;)

Opublikowano

A sprawdzali sprzegielko alternatora :)

nikt tego nie sprawdza na przeglądzie :) ja miałem padnięte sprzęgiełko

Opublikowano
  • Autor

Chcąc wyjechać z ciasnego miejsca na parkingu trzeba skręcić na maksa, i raczej musze rozwiązac ten problem a nie unikeć skręcania. Nie sprawdzali.

Opublikowano

to zdejmij pasek i zobacz czy w jedną stronę się kręci luźno a w drugą razem z wałkiem alternatora, jeśli jest zapieczone to do wymiany

Opublikowano

Witaj nic nie rozkręcaj. Poproś kolegę o pomoc -

podnieś maskę

skręć kierownicą (kolega) do oporu

sprawdź pasek który napędza pompę ( nie dotykaj wzrokowo )

pompa przy maksymalnym skręcie stawia spory opór to powoduje naciągnięcie samo napinacza i z drugiej strony zwiększenie luzu. Pracujący silnik drży i wprawia w drżenie pasek sprawdź sobie to (może to pasek wymaga już wymiany)

Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdze to i dam znać. Póki co dzieki.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie przy max skręcie felgi obcierają o łączniki stabilizatorów (głównie prawa strona). Częste zjawisko jak się okazuje bo wiele osób na forum już drążyło ten temat bezskutecznie (chyba że nie trafiłem na odpowiedź).

Nie wiem czy można zredukować zakres skrętu, ale jak komuś zależy to dystanse kół powinny załatwić problem... a w ogóle to nie skręcać kół na maxa bo pompa klęknie.

Tak wygląda przytarta felga:

792607925c6e3f84m.jpg

A tak punkt tarcia (koło <-> łącznik):

9c69175fc06173f0m.jpg

Mam nadzieję że się kiedyś komuś przyda....

Opublikowano

Dziwne rzeczy, u mnie nic takiego sie nie działo, ale zawsze można założyć większe felgi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.