Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio cb do oceny


Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj nic poniżej metra z Presidenta, anteny przereklamowane i płacisz za firmę. Z mojego doświadczenia Ci powiem że dopiero ML-145 Presidenta im się antena udała i ładnie pracuje. Odnośnie radia. to jeśli zależy ci na homologacji to owszem wybieraj co chcesz z presidentów (walker dobre radio) jesli masz zamiar śmigać tylko po kraju to uniden 520xl jest bezkonkurencyjny i sporo tańszy od tych presidentów, tyle że nie masz homologacji. Radio po zakupie trzeba deczko ulepszyć i dodać modulacji, gdyż fabrycznie każde jest skręcone, oczywiście mikrofon ze wzmocnieniem też bardzo dużo daje, bo oryginalne są badziewne i cicho słychać. Ogólnie w aucie użytkuje Presidenta Jacksona II ASC(ze względu na modulację SSB) i Ml-145 Presidenta(ze względu na magnez), W domu na bazie posiadam Galaxy DX95T2, to radio ma ostrego kopa ale do mobila duże. W każdym mikrofony zmienione bo działały tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu koleggo opisales swoje radio.a o moim nie napisales nic. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest sens kupowania ręczniaka do samochodu, do tego przepłaconego ręczniaka :blink: jest trochę modeli stacjonarnego cb o niewielkich wymiarach i można wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze uparłes sie na to pseudoradio :polew:

teraz to juz sam nie wiem.hyba na razie nie bede go kupowal.moze rozgladne sie za jakims innym.a ma ktos moze wmontowane cb w miejsce popielniczki w b5 przed liftem?bo tak pomyslalem ze tam mozna by wmontowac jakies małe radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepszym miejscem jest mały schowek pod kierownicą, president johnny/ harry II, czy unideny 510/520 wchodzą tam bez problemu. Stałe zasilanie też łatwo pociągniesz, zaraz obok jest puszka bezpieczników i główny zacisk prądowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam nie ma zbytnio dostepu w czasie jazdy.a w miejscu popielniczki bym sobie je ladnie wstawil.głosnik w sufit. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp wbrew pozorom jest całkiem ok, lewą ręką sięgniesz i nawet specjalnie nie musisz odrywać pleców od fotela, do tego wystarczy wbudowany głośnik bo wszystko słychać. Gruszkęwrzucasz w podłokietnik na drzwiach i jest ok :good: A w miejscu popielniczki to już grubsza rzeźba i niekoniecznie będzie to dobrze wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pomysle jak to zrobie.moze i masz racje. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np radio (johny II) wsadziłem między fotel pasażera a tunel , a zasilanie z zapalniczki ... nie ma najmniejszego problemu z dostępem i ergonomią , a gdy zostawiam samochod w niepewnym miejscu to wyjmuje wtyk z gniazda i radio chowam pod fotel . 10 sek roboty , a spokój ducha na zawsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez jakis pomysl jest.ale ja wolalbym jak juz to gdzies na stale go wmontowac.z alanem nie bylo by tego problemu. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak posiadasz podłokietnik to też fajnym rozwiązaniem jest radio przymocować pod nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to jest dobry pomysł :good: to musze zobaczyc jak to bedzie wygladało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz cześciej widuje jak ludzie na takie rzepy mocują CB pod podłokietnikiem

http://allegro.pl/samoprzylepny-rzep-montazowy-do-cb-okazja-i1451817334.html ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem juz kilka opcji: pod podłokietnikiem na rzepy- odkleiły sie; w półeczce pod podłokietnikiem- słabo wygląda, lata na wszystkie strony, niewygodnie cos zmienic; w schowku pasazera schowany- niewygodnie, słabo słychać jak radio działa, kolo fotela pasazera-nie wygląda; obecnie od dluzszego czasu trzymam CB we wnęce pod kierą i jest za***iście. super wygląda, używać łatwo, grucha na kiere lub w drzwi, słabo słychac... ale ten problem rozwiązałem w ten sposob ze podłożylem pod cb kawałek gumy w prostopadłościanie przez co je podniosłem delikatnie i juz słychac pieknie bo nie lezy na glosniku. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...