Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line


Staszek20VT

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecane fotki:

- lusterko z kompasem:

dsc011279269881.jpg

- kierownica z A4B8 S-line z multifunkcją od Siemiana (jeszcze raz wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: )

dsc011269257663.jpg

- grill S4 z czarną obwódką (znaczek zamienię na S-line jak tylko wykombinuję jak go tam ładnie i bezszkodowo wkomponować)

dsc011299289641.jpg

I parę fotek ogólnych :) po użyciu Meguiar's NXT Tech Wax 2.0 i Chemical Guys Wheel Guard:

dsc011289280545.jpg

dsc011249228224.jpg

dsc011239212233.jpg

dsc011209179050.jpg

dsc011219191768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz pora na ciemne środki lamp + białe kierunki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwali się dobre podejście o dbanie o auto :) przy użyciu dobrych kosmetyków :good:, następnym razem kup szampon Gold Class, jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwali się dobre podejście o dbanie o auto :) przy użyciu dobrych kosmetyków :good:, następnym razem kup szampon Gold Class, jest :kox:

Dzięki za uznanie :hi:

Gold Class jest w moim posiadaniu od ponad roku :D Zresztą jak wiele innych kosmetyków samochodowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się :) nigdy nie wierzyłem w te specyfiki dopóki nie wypróbowałem ich na A3... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompas :mysli: zawsze wiesz czy jedziesz w kierunku Rosji czy Niemcowni albo w góry albo nad morze :polew: mam kompas w aucie i czuję się jak w USA bo tam głównie tak się jeździ wg. wskazań kompasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek20VT piekna ta twoja maszyna :slina: a robiles kalibracje lusterka i czy dobrze ci wskazuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek20VT piekna ta twoja maszyna :slina: a robiles kalibracje lusterka i czy dobrze ci wskazuje :wink4:

Dziękuję, sporo rzeczy od Ciebie mam nadzieję wprowadzić :hi:

Tak, kompas jest skalibrowany wg zaleceń fabryki i porównałem z navigacją - wskazania prawidłowe.

Jak to mi Siemian napisał - mała rzecz, a cieszy. :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 09:27_________________________________________________Dziś wymieniłem u siebie nieszczęsny moduł zegara radiowego i wszystko działa, "palemka" się pojawiła, co prawda nie od razu, ale się pojawiła i czas się zsynchronizował. Zmiana kodowania nie była potrzebna. :naughty:

[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 19:16_________________________________________________Kurcze, dawno nic nie "updejtowałem" bo byłem zajęty "trochę" testowaniem nowych zabawek:

dsc01202r.jpg

dsc01203w.jpg

Poza tym zbieram graty do zmiany wystroju środka, zwiększając możliwości AV wozidełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawać kase na te specyfiki właduj tam w koncu 2din sprzęcik :wink4:

I wywalaj ten chrom czym prędzej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie było żadnych updejtów, bo i nie ma już czego w sumie dokładać :) I raczej się na nowe mody nie zanosi, ponieważ obok zadomowił się większy braciszek, a mianowicie Audi A5 coupe 3.0 TDI quattro.

Mam nadzieję, że niedługo "niunia (A4)" znajdzie godnego nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie było żadnych updejtów, bo i nie ma już czego w sumie dokładać :) I raczej się na nowe mody nie zanosi, ponieważ obok zadomowił się większy braciszek, a mianowicie Audi A5 coupe 3.0 TDI quattro.

Mam nadzieję, że niedługo "niunia (A4)" znajdzie godnego nowego właściciela.

gratuluję, A5 to naprawdę super auto! :good: ale większy braciszek to to nie jest :wink: chyba, że piszesz o miejscu z przodu :wink: załóż wątek w odpowiednim dziale i pokaż to cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...