Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] moje a4 :):) tylko moje :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje autko sprowadzone z francji w stanie idealnym!!! nigdy nie szturchnięte ! dla mnie podstawa to auto nie bite. jak widac jest to narazie podstawowa wersja.

http://img462.imageshack.us/my.php?image=mojea2fx4.jpg

http://img462.imageshack.us/img462/522/mojea2fx4.jpg

silnik to 130km 1.9diesel - udało mi sie zmodyfikowac na 170km

felgi niestety nie mam fotki ale na lato mam 18" od najnowszego rs4 i opony najnowsze F1 \

u lakiernika lezy spoiler od s -line na klape i brewki nakładki na lusterka chrom

załozyłem xenony :) sportowy filtr k&n I PRZELOTOWY UKŁAD WYDECHOWY

w serwisie zamówiłem listwy od s4 na drzwi

w przyszłosci -w lato:)

obnizam , lakieruje progi , zakładam zderzak tylni od s4 . nad przednim sie zastanawiam czy od s4 czy riegera .

czatuje na satynowe nakładki na lusterka

przyciemnie szyby . i to na tyle

audio - 2 wzmacniacze oriona razem 2kw rms subwoofer JL AUDIO W6

głosniki hertz , radio alpine . kondenstor dls.

Opublikowano

no ladna sie wydaje

daje wiecej fotek

i nie zakladaj brewek :/

Opublikowano

:oklaski: zakup udany widze ladna zadbana no ale w koncu tylko 4 letnia wiec trudno zeby byla niezadbana he tak popieram przedmowce brewki sa niedobrym rozwiazaniem szczegolnie ze masz ladne lampki to po co je oszpecac.

Brewki bym zalozyl jedynie na zwykle lampy ktore chcialo by sie jakos odmlodzic (zmienic) jaknajtanszym kosztem, no ale to ja tak uwazam.

Ogolnie samochodzik :thumbup: :th: :audi::a4fan: pozdro

no i ladny kolor bo czarny !:)

Opublikowano
  • Autor

kolor to ciemny granat:) a jasniutki beż z drewnem w srodku :) o brewkach pomysle

Opublikowano

w serwisie zamówiłem listwy od s4 na drzwi

ładniutkie . a te listwy od s4 to czym sie od zwykłej wersji różnią ?

Opublikowano

aha no to u mnie jest czarny hehe bo mam cos z kolorami porabane w monitorze:/ no ale to i tak ladny kolor taki jak moj tylko ze moja niunia musi sie do lakiernika wybrac:/

Opublikowano

ładne auto ale chyba nie lubisz swojego auta :)

zycze powodzenia ze spotrowym filtrem powietrza :) bedziesz wymieniał przepływke czesciej niz ustawa przewiduje do tego dojdzie jeszcze turbo

ale ogólnie plany super

Opublikowano
a te listwy od s4 to czym sie od zwykłej wersji różnią ?

raaany, ile razy powtórzy się to pytanie...

tu masz zdjęcia S-line oraz S4 (pakiet zewnętrzny), te od S-line są trochę mniejsze...

Natomiast od zwykłej A4ki listwy są całkowicie płaskie...

008kk5.jpg

009jk3.jpg

Tu jeszcze listwy S4 na aucie w innym kolorze niepolakierowane

listwynadrzwiaudiavantki9.jpg

Dwa wątki gdzie rozmawialiśmy o tym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20066.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8112.0.html

(jakbyś pytał gdzie kupić...)

Tu masz jeszcze parę innych zdjęć tej Audicy srebrnej:

http://www.fourtitude.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20A4%20Avant%201.8T/Part%20VIII%20-%20S4%20Body%20Kit

Opublikowano
  • Autor

ładne auto ale chyba nie lubisz swojego auta :)

zycze powodzenia ze spotrowym filtrem powietrza :) bedziesz wymieniał przepływke czesciej niz ustawa przewiduje do tego dojdzie jeszcze turbo

ale ogólnie plany super

chip montowałem w VTG tam mi poradzili zmiane filtra na k&N bo ponoc wiecej powietrza idzie. mój kolega jezdzi juz 2 lata z k&N na chipie i taki sam ma model auta i nic sie nie dzieje
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

No zderzak rieger-a ale który? Nie zakładaj żadnych nakładek na lusetrka tylko zmień całe obudowy :th:

Opublikowano
  • Autor

No zderzak rieger-a ale który? Nie zakładaj żadnych nakładek na lusetrka tylko zmień całe obudowy :th:

auto sprzedane wiec nieaktualne juz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.