Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po remoncie skrzyni auto przestało jeździć. Wyskoczył błąd przepływki. Przepływka wymieniona na nową. Auto nadal nie jeździ. Wcześniej śmigało aż miło. Po odebraniu auta od magików z Rakowej 40A we Wrocławiu. Warsztatu niestety nie mogę polecić, ponieważ nie są solidni. Dodam, że po odłączeniu przepływki, żadnych zmian.

1 Fault Found:

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

P1144 - 35-00 - -

Zrobione logi

Log (0 - 000,011,010,000,011,010)

Log (1 - 000,003,008)

Log (2 - 000,000)

Opublikowano

sprawdz kabelkologie/wtyczke od lmm ...

Opublikowano

przeplywka w trybie awaryjnym.Nie ma sygnalu z LMM.Tak jak spanky napisal

Opublikowano
  • Autor

Nie bardzo wiem co to lmm:D

Opublikowano

Przepływomierz czyli LMM lub MAF.

MAF = Mass Air Flow sensor - z jezyka angielskiego

LMM = Luftmassenmesser - z jezyka niemieckiego

VAG kod = G70

:cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za wyjaśnienie. Człowiek uczy się całe życie :)[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 14:43_________________________________________________Czy w przypadku tego błędu, po odłączeniu przepływki, powinny zajść zmiany w pracy silnika? Pytam, ponieważ nic takiego się nie dzieje, auto nadal nie jedzie. Jutro powinienem się za to zabrać.

Opublikowano

Dziękuje za wyjaśnienie. Człowiek uczy się całe życie :)[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 14:43_________________________________________________Czy w przypadku tego błędu, po odłączeniu przepływki, powinny zajść zmiany w pracy silnika? Pytam, ponieważ nic takiego się nie dzieje, auto nadal nie jedzie. Jutro powinienem się za to zabrać.

Teraz Twoja przeplywka pracuje tak jak by byla odlaczona , stad nie widzisz roznicy po jej odlaczeniu ...

Opublikowano

kabelkologię można sprawdzić diodą :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, czy wiązka idąca od lmm idzie bezpośrednio do komputera? Poprowadziłem nową wiązkę kabli do komputera i nadal żadnych zmian. Jakie napięcie powinno być na kablach? Na 1 pinie mam ok 5V na 3 pinie 11V. Cały czas wywala błąd jak w pierwszym poście. Już skończyły mi się pomysły.

Opublikowano

Panowie, czy wiązka idąca od lmm idzie bezpośrednio do komputera? Poprowadziłem nową wiązkę kabli do komputera i nadal żadnych zmian. Jakie napięcie powinno być na kablach? Na 1 pinie mam ok 5V na 3 pinie 11V. Cały czas wywala błąd jak w pierwszym poście. Już skończyły mi się pomysły.

a podmieniales na nowy przeplywomierz ?

Opublikowano
  • Autor

Nowy jest już włożony od początku istnienia tego tematu. Muszę kupić torxa t20 i zamienić z tym z mojej audi. Możliwe, żeby nowa przepływka była walnięta?

Pozdrawiam Damian[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 18:53_________________________________________________Z uwagi na to, iż mam w domu dwa auta z grupy VAG. Podmieniłem przepływomierze, przepływka z Paska mierzy idealnie w Audi. Po zamontowaniu na 100% dobrej przepływki z Audi do Paska, żadnych zmian. Jak na razie skończyły mi się pomysły. Napięcie na wszystkich pinach jest takie jak na załączonym obrazku 331279783620.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ma ktoś może jakieś pomysły? Mi już opadają ręce.

Z góry dziękuje za uwagi.

Pozdrawiam Nelson

Opublikowano

Albo zwarcie w wiazce... albo... samo ECU...

Opublikowano

Ty kabel sygnałowy tylko sprawdz

Opublikowano
  • Autor

Który kabel jest sygnałowy?

Opublikowano

5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.