Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zrób sobie autko -moje dzieło [VW Garbus]


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

http://img219.imageshack.us/my.php?image=garbimg3.jpg to auto zrobiłem przez rok czasu . nie wiedziałęm gdzie to wrzucic dlatego prosze moderatora o litosc :) mile widziane opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to wrzucić do działu Moja A4 - Inne marki i tam zrobić opis autka co i jak robiłeś.

Fajnie wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest w odpowiednim miejscu, cayenne przeniósł

choć nie przepadam za garbusami, ten mi się podoba

kolor jest kox ! :th:

ale powiedz, te lampy to oryginał ? Czy ze starszego modelu ? Coś z nimi jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny :) bedzie pasował do mojego cabrio :P

jak sie spotkamy kiedys na zlocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki przednie to są od nowego garbiego :) w zasadzie wszystko nowe. elementy silnika w chromie, wyspawana rama kolor w słoncu powalający . kupe w niego serca włozyłem i czasu . dlatego jest dla mnie bezcenny . na zlocie byłem i na 5tys garbich był nr 1 . wiec wygrac z moim to nie lada sztuka :) [br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 21:24 _________________________________________________http://img89.imageshack.us/my.php?image=garbitynf7.jpg a tu jeszcze fotka z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go z przodu zobaczyłem to pomyślałem sobie nawet fajny - kolorek na drzwiach troche jakby psiknięty z innego kąta ale ogólnie wygląda ok. ALE jak go zobaczyłem z tyłu to sie zastanowiłem na jakim ty zlocie byłeś , klamki z szafek kuchennych na tylnej klapie i ten ogromniasty znaczek VW mnie powalił i zawiało druciarstwem. Wywal te ozdoby kuchenne i autko będzie malinka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garbimg3.th.jpg

ładny!

mam sentyment do Garbów - mój dobry kolega ma białego i naprawdę zawsze mam dreszcze gdy słyszę odgłos silnika...

no i gorące powietrze z progów co aż czasem pali w nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go z przodu zobaczyłem to pomyślałem sobie nawet fajny - kolorek na drzwiach troche jakby psiknięty z innego kąta ale ogólnie wygląda ok. ALE jak go zobaczyłem z tyłu to sie zastanowiłem na jakim ty zlocie byłeś , klamki z szafek kuchennych na tylnej klapie i ten ogromniasty znaczek VW mnie powalił i zawiało druciarstwem. Wywal te ozdoby kuchenne i autko będzie malinka ;)

zalezy co sie komu podoba. te wykonczenie to nie mój pomysł....napewno jest cos co moze sie nie podobac ale mimo wszystko auto robi wrażenie. kazde auto moze nawet najlepiej zrobione moze miec cos co nam sie nie podoba.. pokarz swoje :):) ocenimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...