Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana żarówek na mocniejsze


Omenos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy jestem laikiem a mam maly problem. Wczoraj wracalem z Wa-wy i na drodze prawie nic nie widzialem, byly odcinki bez namalowanych pasow to jechalem porawie ze na oslep:/ wina jest swiatel, mam zwykle reflektory przedliftowe. czy jest mozliwosc zamontowania jakis nowych mocniejszych lub jasniejszych lub cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowe i do tego xenon 4300 lub 5000K odmodisz furkę i będziesz coś widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup markowe żarówki philips,osram z serii blue vision lub coś podobnego światła będą lepsze ale nie będzie szału ,możne jakaś polerka reflektorów jeśli są w złym stanie,sprawdź na diagnostyce ustawienie reflektorów a możne masz przekręcone wysokość na pozycje 3.Mam nadzieje ze pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij swoja zarowke i zobacz na odwrocie co na niej pisze, czy h4 czy h7 i polecam firme OSRAM H7 NIGHT BREAKER +90% , bo na PHILIPS-ach BlueVision tez jezdzilem... a teraz zalozylem hid=y i niebo a ziemia:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzić leflektory bo jak odbłyśniki są zmasakrowane bądż nie ustawione lampy i świecą pod zderzak to nawet osram czy filims +1500 światła więcej i tak nic ci nie dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już rozmawiamy o mocniejszych żarówkach, to jednak BlueVision są dobrą propozycją, choć nie najtańszą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już rozmawiamy o mocniejszych żarówkach, to jednak BlueVision są dobrą propozycją, choć nie najtańszą :good:

też je mogę polecić tylko u mnie lampy poliftowe więc też troszkę młodsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem założone OSRAM H7 NIGHT BREAKER światło rzeczywiście lepsze tylko że wytrzymały jedna 3 miechy a druga padła po 4 miechach nie za długo wytrzymały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie jak nie widzisz nie zwalaj winy na zarówki, najpierw odbłyśnik potem zarówka,

musi miec co odbic promień światła, bez róznicy czy to soczewka czy reflaktor, najpierw szukaj winy a samej lampie, dopiero potem żarówak,

sprawdź czy nie masz matowych odbłyśników w reflaktorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/philips-w5w-12v-w2-1x9-5d-blue-vision-2szt-i1476409038.html jeszcze jedno pytanie, czy taki zarowki beda pasowaly do mojego? bo padla mi tez jedna pozycja . lub takie http://allegro.pl/show_item.php?item=1446005199 lub tez http://allegro.pl/zarowka-w5w-4-led-super-moc-wroclaw-hit-i1456896185.html , ktore lepsze? 1, 2 czy 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej na początku wyjmij spaloną i sprawdź jakiem masz a później wybieraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...