[B5 AFN] Nagły spadek mocy???????

kozik1979

Dzisiaj autko dostało jakiegos krecka jechalem 120 km/h chciałem przyspieszyc a tu nic pedał do dechy auto stoi w miejscu stanolem na parkingu i otworzylem maske aby sprawdzic czy sie cos niewypiolo wszystko ok ,wylaczylem autko i pochwili zapalilem i wszystko ok znowu chodzi jak trzeba podpiołem pod vaga i wyskoczyły nastepujace błedy:

550-regulacja poczatku wtrysku 575-cisnienie w przewodzie dolotowym pomurzcie czy to cos powaznego??

550 - w najlepszym przypakdu powietrze w paliwie - wymien filtr i sprawdz przewody paliwowe. W gorszym przypadku cos z pompa wtyrskowa

575 - najczestsza przyczyna to zapieczone kierownice w turbinie co jest niebezpieczne bo w wyniki przeladowania moze urwac sie wirnik

550 - masz do ustawienia statyczny kąt wtrysku - jest mocno przestawiony. Zrób logi z grupy 000 z właczonymi nastawami podstawowymi ( basic settings) i wrzuć na forum.

575 - masz zapieczone kierownice spalin - na poczatek rozruszaj sztange turbiny i przegoń auto na długiej prostej z butem w podłodze.

Jesli masz możliwość - wrzuć logi z grupy 011 pod obciążeniem, zgodnie z filmem instruktażowym.

jeden i drugi błąd wielokrotnie opisywany na forum .... [opcja SZUKAJ]

pelne logi [statyczne oraz dynamiczne pokaza nam co dokladnie sie wysralo .... :naughty:

Dzieki za odpowiedz ale nieznam sie zbyt dobrze na vag tylko umiem te błedy odczytac a niechce czegos spieprzyc moze jest jakis klubowicz z okolic Bielska Cieszyna Wisły który zna sie na tym??

mojim zdaniem kolego to masz turbine do sciagniecia i trzeba wyczscic dokladnie lopatki kture reguluja doladowaniem turbiny bo one sa zatarte i turbo pompuje na maksa i wyzuca blad przeladowania