Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] NIE MOGę ODPALIć!!!


arturo_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję szybko pomocy. Mianowicie nie mogę odpalić auta, wczoraj normalnie jeździłem a dzisiaj gdy odpaliłem to chwile chodziło a później zgasł i już nie odpalił. Przy przekręceniu zapłonu wogóle nie słychać przepustnicy i pompy paliwa chyba też. Co to może być, czy podpięcie VAGA pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samochodzie pompa działa dopiero w momencie uruchomienia rozrusznika.

Sprawdź bezpieczniki a potem przekaźnik pompy paliwa, lub podaj napięcie na bezpiecznik pompy i wtedy słuchaj czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zadam banalne pytanie. Masz benzynę? Czasami pływak mógł się zawiesić nie pokazuje prawidłowego stanu. Był właśnie kiedyś taki przypadek na forum. Kolega chciał pół autka wymieniać,a okazało się,że nie miał paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mialem podobny problem tzn jak zapalilem to pochodzil przez pare sekund i zdechl!wiem ze to wina pompy bo osczedzalem na PB :thumbdown:jak zalalem to bylo oki wiec mozliwe ze to pompa ale sprawdz bezieczniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym profilaktycznie zalał z 10 litrów benzynki no chyba ze jestes w 100% pewny ze benzyna jest (wskażnik wcale niejest miernikiem tego bo moze cię oszukiwać) Znam przypadek identyczny jak Twój gdzie koleś miał pół baku według wskaźnika !!! i auto mu zgasło pół auta rozebrał , lawete zamawiał do mechanika - koszty poniósł ogromne na końcu okazało się że ma pusty bak i zepsuty czujnik poziomu paliwa w zbiorniku pokazywal pół baku. Jak masz paliwo to obstawił bym pompe paliwa może niedawać odpowiedzniego ciśnienia dlatego Ci zgasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem usterkę mojego wielkiego problemu :D otóż okazało się że mam padnięty komputer (sterownik) - dostała się do niego wilgoć, nie wiadomo w jaki sposób :confused4: wymieniłem go przeprogramowałem i wszystko jest OK :a4fan: pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...