Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O tych Ci mówiłem ostatnio na zlocie w Krk :wink4:

rs5j.jpgrs41.jpgaudirs4f.jpgaudirs41.jpg

Dla mnie :kox: numer 1 :>

Ale te co masz również super wyglądają, i kolejny raz się powtarzam jak zobaczyłem te fele to od razu człowiek myśli że fajne 19"tki, w B8 21" trzeba by było założyć żeby znowuż wyglądały na 20" ale to nie na naszych drogach :D

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________

Chodzi Ci o te od RS5 :P

Zgadłeś :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko ze one przy 20 calach maja ET 26 i Mironowi totalnie nie pasują obcierka jeszcze wieksza

Opublikowano
  • Autor

no fakt - wzór ładny - ale też dostępność w normalnych pieniądzach żadna

Opublikowano

Domyślam się :)

Ostatnie zdjęcie "na dzisiaj" :decayed:

Ten wzór też jest ciekawy :)

monachium045.jpg

Opublikowano

nie bardyo ta samo , ale fakt 19 cali

Opublikowano

Ups no faktycznie..te 20 jednak lepszy wzór dla mnie..

Opublikowano

No rewela , ale B8 to chyba sobie trzebal mloteczkiem ranty podprostowac zeby to weszlo :wink4:

Opublikowano

No chyba ze wyjda w dobrym ET tak jak Pablo dał na foto..W RS4.

Opublikowano

teraz jest git :) chociaż rs4 też były za***iste :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:16_________________________________________________ jaka jest waga tych felg ? a jaka rs4 ?

Opublikowano

Nie wyjda tam sa felgi RS5 a wiec ET 26 i takie tez bedzie mialo RS4.Zreszta widac ze ma jzunapompowane blotniki.Jedyna mozliwosc to felga z A6 C7 bo tam jest ET38 w tej faldze.Ale to 10K i tylko serwis.

Opublikowano

ps. jednak rs6 wyglądają lepiej niż rs4 :kox:

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________ jaka jest waga tych felg ? a jaka rs4 ?

kurcze Adaś jakoś nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić :confused4:

Opublikowano

_________________________________________________ jaka jest waga tych felg ? a jaka rs4 ?

kurcze Adaś jakoś nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić :confused4:

a szkoda..teraz nowe felgi robią z innego aluminium..i to że felga ma więcej mięsa to nie znaczy że jest cięższa

Opublikowano

Nie wyjda tam sa felgi RS5 a wiec ET 26 i takie tez bedzie mialo RS4.Zreszta widac ze ma jzunapompowane blotniki.Jedyna mozliwosc to felga z A6 C7 bo tam jest ET38 w tej faldze.Ale to 10K i tylko serwis.

Dokładnie, ale dla chcącego nic trudnego :)

Śliczne :kox:

077vt.jpg079jw.jpg

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________ jaka jest waga tych felg ? a jaka rs4 ?

kurcze Adaś jakoś nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić :confused4:

a szkoda..teraz nowe felgi robią z innego aluminium..i to że felga ma więcej mięsa to nie znaczy że jest cięższa

te z a A5 mogę zważyć nawet jutro ale z RS6 już nie

Opublikowano

Miron fajnie ze pojedziemy na hamownie na takiej samej wielkosci kolach i oponach.

Bedzie mozna porzadnie porownac :good:

Opublikowano

Kiedy śmigacie :mysli:

Opublikowano

Jak Patryk wróci, żeby Mirek mógł program zapodać odrazu..

Opublikowano

fajnie , to moze ten filmik jeszcze urodzicie przy okazji :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.