Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nie porównuje do żadnej wyczynowej felgi, oczywiście że nie na 20", bo nie da się pogodzić wyglądu i skręcania.

bardziej chodzi mi o to że żeby dobrze skrecać nie potrzeba tak szerokiej gumy

chodzi mi głównie o to że 265 to jest lekko przesadzone do auta z mocą ledwie ponad 200hp

20" wygląda absolutnie rewelacyjnie, bez dwóch zdań, obecne Mirona są genialne, tylko w Pl nawet studzienki są niebezpieczne dla takich kół a co dopiero klasyczny asfalt.

reasumując albo szybko albo pięknie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zrobi program i takie mody jak ma Patrox to powinno dobrze zapitalać nawet na takim kapciu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku powiedzenie "show, no go" dobrze sie sprawdza.

Wedlug mnie 20" i dobra gleba w PL to problem. Ale jak ktos ma kase i lubi zmieniac felgi, opony i zawieszenie co sezon to mozna sie tak bawic.

Szczerze to ja mam problem w PL z 19" 255/35 i zawieszeniem S-Line -30.

Jezeli chodzi o B8 to wydaje mi sie ze z 20" optymalnie jest miec gume 245/30. Ale to chyba nie jest profil na Polske :(

Tak to wyglada na RS6 II 9x20 ET35.

Auto ma zawias S-Line. Za niedlugo bedzie na Eibach Sportline 45/35.

IMG_2708.jpg

IMG_2710.jpg

IMG_2735.jpg

IMG_2739.jpg

IMG_2743.jpg

IMG_2774.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na b8 20stki te wyglądają bardzo dobrze... na b7 przerost formy nad treścią... i efekt za dużego koła do zamałego samochodu.

codziennie widze leona i a4 b6 na 19stkach... i może to wzór może co innego ale wyglądają nie proporcjonalnie 19stki do tych samochodu...według mnie.

co do 20 cali... w Norkowni wolno się jeździ... w Polsce wszyscy zapindalają i tu raz że dziury dwa że prędkości wyższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki - pięknie to wygląda - niekiedy jak tak sobie siedzę wieczorkiem i myślę o tym co robię z autem i ile niekiedy biegania i kasy to wymaga to sobie myślę "co za debil" a na drugi dzień jak znowu coś mi się gdzieś na jakimś foto spoboda to zapominam to wszystkim i chce mi się robić wszystko żeby moje też tak wyglądało

Więc proszę Cię Makki nie wklejaj już żadnych fot do tego wątku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do samego rozmiaru to wg mnie 19 w B7 robiły większą robote niż 20 w B8 - 20 cali mam od 2 tygodni i jeszcze nikt mi nie powiedział że to 20 - wszyscy mówią 18 czy 19 ?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:51_________________________________________________

Mirek kiedy rezasz s-line? :naughty:

kończę ten cały zamęt z kołami, robię program i mam zamiar na jakiś czas dać sobie spokój z modami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar na jakiś czas dać sobie spokój z modami :wink4:

pamiętam, że w którymś momencie w B7 też tak napisałeś i... zaraz wskoczyło coś nowego :wink4:

w każdym razie auto bardzo mi się podoba - no i sedan zaczyna mi się podobać... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki - jak na ET35 to felga dosyć mocno schowana - znaczy się wystrczająco - rozumiem nic nie obciera ?

i rozumiem że to nie jest ori tylko replika ? bo jak ori to z jakiego modelu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar na jakiś czas dać sobie spokój z modami :wink4:

pamiętam, że w którymś momencie w B7 też tak napisałeś i... zaraz wskoczyło coś nowego :wink4:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar na jakiś czas dać sobie spokój z modami :wink4:

pamiętam, że w którymś momencie w B7 też tak napisałeś i... zaraz wskoczyło coś nowego :wink4:

w każdym razie auto bardzo mi się podoba - no i sedan zaczyna mi się podobać... :mysli:

mody kosztują a żonka zaczyna coś tam sapać że nie ma kasy na spożywcze - tak jak by to było najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tak sapia jak sie do auta cos modzi albo naprawia :polew: :polew:

najbardziej to chyba jak sie co chwila nowe kupuje :wink4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________

Jezeli chodzi o B8 to wydaje mi sie ze z 20" optymalnie jest miec gume 245/30. Ale to chyba nie jest profil na Polske :(

Tak to wyglada na RS6 II 9x20 ET35.

Auto ma zawias S-Line. Za niedlugo bedzie na Eibach Sportline 45/35.

szczerze ..... to ja nie wiem jak to sie nadaje na Norwegię ( na pewno nie Oslo ) a tym bardziej na Polskę :rolleyes: jak słowo daje tyle kapusty na furę i jak wam nie szadoka tak męczyć auto tylko dla minimalnie leszego wyglądu.Ja tego nigdy nie zakumkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest do wytłumaczenia normalnym ludzią :decayed:

chorego tylko chory zrozumie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki - pięknie to wygląda - niekiedy jak tak sobie siedzę wieczorkiem i myślę o tym co robię z autem i ile niekiedy biegania i kasy to wymaga to sobie myślę "co za debil" a na drugi dzień jak znowu coś mi się gdzieś na jakimś foto spoboda to zapominam to wszystkim i chce mi się robić wszystko żeby moje też tak wyglądało

Więc proszę Cię Makki nie wklejaj już żadnych fot do tego wątku :decayed:

Haha :good::decayed:

Znam to :)

Właśnie wróciłem z Wrocławia.

Jechało sie na 20 rewelacyjnie.(bo to chyba jedyny porządny kawałek drogi w polsce Kraków-Wrocław :decayed:)

Miron jakie Ci srednie spalanie ostatnio wyszło jak przyjezdzałes do nas na spota na tych kapciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy spokojnej jeździe jakieś 8,8 - dużo jakoś[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________

Miron oświetlenie wnętrza na LED już zrobiłeś ? czy odpuszczasz temat ?

nic nie ruszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z DE jakoś pozytywnie byłem zaskoczony spalaniem bo nie oszczędzaliśmy a wyszło 7,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...