Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowalskiego w modelach od 2011-2012

wzgledem 2008-2010?

No np :wink4:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no bo tam nie bylo zadnego liftingu , tylko jakas drobna kosmetyka.Lift bedzie w 2012 nowy model 2016.

Opublikowano
  • Autor

Miron śmigasz na 1/4 mili

nie żartuj - czym Tam miałbym się ścigać - 240 koniami na 20 felach

Opublikowano

Miron wrzuciłem nowy filmik od kolegi z A6 Klubu, znajdź swoją :naughty:

Moją pod koniec też widać :decayed:

Opublikowano

ładnieu 20stki wyglądają na b8

Opublikowano

jeżeli myślisz nad węższymi oponami

235/30 R20 + airride

img1395z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

:no:

średnio to wygląda jak dla mnie

Opublikowano

wiejsko czarodziejsko, tak jak ma nasz Mirek jest :good::slina::kox: :gwizdanie:

zapomniałem o drożdżówkach w bagażniku :polew:

Opublikowano

nie, jak opona jest schowana pod błotnik to nie wygląda to dobrze :no:

Opublikowano

nie, jak opona jest schowana pod błotnik to nie wygląda to dobrze :no:

racja :good:

Opublikowano
  • Autor

Dziś korzystając z dnia wolnego i odpowiedniej pogody pojechałem ze szwagrem (moim byłym B7) na autostradę porównać furki.

No i musze przyznać spodziewałem się innych wyników.

Oczywiście nie korzystaliśmy z jakiś sprzętów pomiarowych - czysta drogowa konfrontacja.

2 x 60km/h - 160km/h

2 x 80km/h - 180km/h

i jakiś raz udało nam się ciąć do prawie 240km/h

gdyby tak podsumować wszystkie przejazdy to w każdym furki szły praktycznie równo jak sklejone - może gdyby tak jakimś sprzętem zmierzyć czas to były by one korzystniejsze dla B7 ale gołym okien tak naprawdę nikt nikomu nie odchodził.

Biorąc pod uwagę że B8 jest jeszcze w serii i jechało na kapciu 265/30/20 to wynik naprawdę mnie zaskoczył.

Dla uwiarygodnienia wyniku w drodze powrotnej zamieniliśmy się furkami ale nie wniosło to żadnej zmiany.

Co do wrażeń z jazdy to jadąc B7 miałem wrażenie większego kopa i wcisku w fotel co nie przekładało się na drogę bo tak jak widziałem B8 w bocznej szybie przy 120 tak samo je widziałem przy 190 - nic dalej czy bliżej

Więc tymbardziej jestem ciekaw wrażeń z jazdy po sofcie - a porównanie furek jak już oba będą po programie też oczywiście sobie zrobimy :)

Opublikowano
  • Autor

235/35/19[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:45_________________________________________________Paweł ile udało Ci się pojechać na maxa w serii i po sofcie ?

Opublikowano
  • Autor

w niedziele byłem na 1/4 mili ale w roli kibica bo stwierdziłem że serią nie będę sobie wstydu robił - teraz żałuję że nie startowałem dla samego spradzenia kręconych czasów - ale za miesiąc znowu będzie okzja tyle że wtedy już serii nie będzie[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:54_________________________________________________Ps. i jeszcze mam pytanko z działu zimówki :)

co powinienem wsadzić do siebie na zimę najlepiej ?

czy np. 225/50/17 będzie odpowiednim rozmiarem ?

chciał bym coś najwęższego w miarę możliwości

i troszkę mam mętlik między 17/18 - ale chyba nie ma to jak 17 na zimę - nie ma się co bawić w wielkie rozmiary

jak myślicie ? - wiem że jeszcze się lato dobrze nie zaczęło ale chciałbym wiedzieć - jak się coś pojawi w dobrej cenie żeby nie myśleć za długo :)

Opublikowano

Miron, a jak z masą każdego z aut ?

Też musimy się kiedyś z rolki szarpnąć :naughty:

Opublikowano

B7 jest cięższa ale o ile to niech powiem Miron.

Też musimy się kiedyś z rolki szarpnąć :naughty:

Masz zdrową serię widzę to ciekawi mnie bardzo wasz pojedynek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

B7 na wadze wyszło 1790kg

z B8 na wagę jeszcze nie dotarłem

Opublikowano

Oga

B7 jest cięższa ale o ile to niech powiem Miron.

Też musimy się kiedyś z rolki szarpnąć :naughty:

Masz zdrową serię widzę to ciekawi mnie bardzo wasz pojedynek :naughty:

Ogarnę co muszę ogarnąć, pojadę na wagę i myślę że Mirona nie trzeba będzie długo namawiać :)

Opublikowano

a ile miales kucy w B7?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.