Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na razie - zupełnie na poważnie - auto to ostatni temat w jaki mam zamiar pchać kasę

Gdybym zaś dostał np. 5 tyś zł i musiał je utopić w auto to zrobiłbym albo zewnątrznie pakiet S4 albo utopił kase w wydech i coś tam jeszcze żeby przekroczyć 310ps

........... ale narazie ani jedno ani drugie mi nie grozi :)

Opublikowano

bylo stawiac na moc nie na kola :wink4:

Opublikowano

na razie - zupełnie na poważnie - auto to ostatni temat w jaki mam zamiar pchać kasę

Gdybym zaś dostał np. 5 tyś zł i musiał je utopić w auto to zrobiłbym albo zewnątrznie pakiet S4 albo utopił kase w wydech i coś tam jeszcze żeby przekroczyć 310ps

........... ale narazie ani jedno ani drugie mi nie grozi :)

Czyli za tydzień będzie S4 TDI By Miron :decayed:

Opublikowano

ja bym te 5 k przeznaczył na wakacje a nie na auto, jak by nie było to wszelkie modzenie to skarbonka bez dna

Opublikowano

Ale Miron napisał gdybym musiałbym utopić a wtedy zgadzam się w 100%.

Ja zrobiłbym wydech... :) Wogóle lepiej juz odkładać na nowe :decayed:

Opublikowano

no to jak bym -musiał- to wakacje z autem -np. trip dookoła Europy

Opublikowano

bylo stawiac na moc nie na kola :wink4:

lans musi być :tongue4:

Opublikowano

posadz go troche :)

Opublikowano
  • Autor

posadz go troche :)

nie chcę - dla mnie jest idealnie bo jest cm niżej niż miałem w B7

Opublikowano

540d0106470fbca6m.jpg29d5c5857195c62em.jpg27961a370d79d4bcm.jpgd4be2d48ef8b1118m.jpg

Opublikowano
  • Autor

1/4 mili zaliczona

ogólnie mega zadowolony - w sumie sam pozytywy co do przejazdów :)

dzięki za foty :wink4: i czekam na filmiki :naughty:

Opublikowano

jakie czasy?

Opublikowano

kurka na 17" B8 to awaria ;(

Opublikowano
  • Autor

Co do samych zawodów - warunki nie były za ciekawe ale jakoś poszło - wyniki z bardzo niczego nie powiedzą bo trasa była znacznie pod górkę

ogólnie 4 miejsce na 15 samochodów - było by 3 miejsce gdyby nie klubowy kolega :disgust:.......................................... :decayed: :decayed:

Ps. Orzełek - dzięki za towarzystwo :wink4:

najlepszy uzyskany czas to ET+RT 14.745 (ET 14.3)

z ciekawszych przejazdów to objechanie dość znacznie jakiegoś dodge 5,7 hemi 380ps ( 2 przejazdy i 2 razy dostał )

i B8 kontra nissan 370z ( 1500kg 330ps i dostałem jakieś 2 długości :) a spodziewałem się większych batów )

Orzełek się spisał i wskoczył na podium :good:

Ps. Muszę też dodać że tym razem startowałem na moich zimówkach - to też była mega dobra decyzja

- pewnie lepsze czasy

- strasznie kiepska nawierzchnia

Opublikowano

1/4 mili zaliczona

ogólnie mega zadowolony - w sumie sam pozytywy co do przejazdów :)

dzięki za foty :wink4: i czekam na filmiki :naughty:

we wanna more :decayed::kox:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:14_________________________________________________Dobra spóźniłęm się :kox:

Opublikowano
  • Autor

w klasie street diesel byłem czwarty, Orzełek trzeci a to coś wygrało :decayed:

http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=17

Opublikowano

a Orzel ma sam program czy tez cos podubane mocniej ?

Opublikowano
  • Autor

dokładnie jego pytaj co ma więcej - ma 40 kucy i 50nm więcej

Opublikowano

I see a te felgi to ty masz 16 czy 17 cali ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.