Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pod jakie hamulce ten zacisk?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

000_0126.jpg

000_0127.jpg

witam! zacisk jest z a6 ponoć, chciałem dzisiaj w końcu założyc 320 wszystko przygotowane nowe tarcze klocki zaciski jak widać przygotowane. A tu klops lewy zacisk za duży :wallbash: i teraz pytanie czy będzie to 347 czy jakiś wynalazek?

Opublikowano

jak to zacisk za duzy????

zacisski sa takie same, jedyne co to jarzma sa inne

rozbierz te zaciski, wyciagnij jarzma i podaj odleglosci linii pomiedzy otworami mocujacymi do zwrotnicy

a otworami na których sa trzpienie pod imbus nr 7

to powiem Ci o co komeon

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ze zacisk też jest minimalnie inny, ten zacisk z jarzmem od 320 haczy o ciężarki ori 16" (drugi zacisk mi pasuje).jutro pomierzę i zrobię fotki obu zacisków koło siebie, żeby było widać różnice. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________zdjęcia dla porównania zacisków

000_0131.jpg

000_0132.jpg

a odległość miedzy otworami ok 74 mm mierzona w ten sposób

000_0133.jpg

Opublikowano

ale jaja,

a może to będzie jedne z a4 321 a drugie z a6 321 :mysli:

Opublikowano

Jeden zaciski jest z najmocniejszej A6 3.0TDI (tarcze 347mm), drugi z A4 B7 3.0TDI

Opublikowano
  • Autor

ten drugi to też ponoć z a6 3.0 tdi , ale pasuje :>. wiec nie pozostało nic innego jak kupic drugi taki sam i poskładać. A taki mały OT zakładał ktoś wiercone bosche i do tego ate ceramik?

Opublikowano

dostales dwa rozne zaciski

ten grubszy trzeba rozebrac i wrzucic na frezarke

ewentualnie reklamowac[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 11:54_________________________________________________

ten drugi to też ponoć z a6 3.0 tdi , ale pasuje :>. wiec nie pozostało nic innego jak kupic drugi taki sam i poskładać. A taki mały OT zakładał ktoś wiercone bosche i do tego ate ceramik?

nie widzialem perforowanego Bosch-a, masz jakis link ?

Ate Ceramic ostatnio montowalem do B6 na tarcze OZ w tylnych hamulcach od S4

na razie jest ok, tarcza jest gladka, nic nie piszczy

ja Ci proponuje zamiast Ate klocki FDSP o wiele lepsze i cenowo tez nie najgorzej

Opublikowano
  • Autor

linka nie mam, ale zrobiłem zdjecię

000_0134.jpg

000_0135.jpg

ten srebrny to moje dzieło :evil:

a klocki już kupiłem dosyć tanio wiec raczej zostawię, może nie będzie najgorzej

Opublikowano

ile cie wyszła tarcza?

Opublikowano

Jeden zaciski jest z najmocniejszej A6 3.0TDI (tarcze 347mm), drugi z A4 B7 3.0TDI

niekoniecznie. mnie sie wydaje że one są oba pod 320. Tyle że jeden z a4 a drugi z a6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.