Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich klubowiczow :a4fan:

Caly rok sie zbieram do zrobienie tego watka o mojej a4 ale wkoncu sie udalo :decayed:

oto moja druga a w zasadzie pierwsza :a4fan::decayed:

A4 98r mizerny 1.6 benzyna :decayed:

el.szyby el.lusterka

ABS

wspomaganie

radio pionieer + wzmacniacz blaupunkt 800w+tuba 600w (jakos to nawet dudni :decayed:)

alufelgi 15

filtr stozkowy K&N

wydech ulter

w sumie zwykly standard nic specjalnego :tongue4:

P1000680.jpg

P1000681.jpg

P1000682.jpg

P1000683.jpg

ten emblemat sam wymyslilem :polew: ale przyznam ze budzi podziw na parkingach :polew:

P1000684.jpg

P1000685.jpg

P1000686.jpg

P1000687.jpg

P1000688.jpg

P1000689.jpg

P1000690.jpg

a tutaj moje srebrne dwa autka :decayed:

P1000711.jpg

P1000712.jpg

Opublikowano

Jak skrzynia powiązana :naughty:. Hmm ktoś mało kumaty z tym 4.6 T to nieźle musi być zszokowany taką pojemnością :cool1:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________PS : Ten wydech to ja bym wyrzucił :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

raz taki kolo jak stalem na parkingu to sie tak strasznie wpatrywal i byl pelen podziwu :polew:

Opublikowano

Kolor ładny, ogolnie golas, fantastyczne i na poziomie z tym emblematem, zreszta czego oczekiwać po gościu który pisze:

radio pionieer + wzmacniacz blaupunkt 800w+tuba 600w (jakos to nawet dudni )

Niech Ci porzadnie "zadudni" w głowce :D:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

1,6 :kox:

ten komin weź ogarnij i nie rób seee jaj z 1,6 :decayed: wywal te amblematy

myśl nad jakaś gleba i fela :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kolor ładny, ogolnie golas, fantastyczne i na poziomie z tym emblematem, zreszta czego oczekiwać po gościu który pisze:

radio pionieer + wzmacniacz blaupunkt 800w+tuba 600w (jakos to nawet dudni )

Niech Ci porzadnie "zadudni" w głowce :D:polew: :polew: :polew: :polew:

nie pasi to nie ogladaj :tongue4:

Opublikowano

Taka sama jak moja. Znaczy była taka sama jak wyjechała z fabryki.

Wywal to coś na dachu, wydech i ten tjuningowy emblemat.

A potem weź się za grube mody.

Druga A4 też Twoja ?

Opublikowano
  • Autor

tez moja lecz w b5 nie inwestuje :tongue4: jezdze nia tylko od czasu do czasu :tongue4: zato b6 mam do ostrego rezania :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.