[ALL] Nowy typ fotoradaru już w PL! ;/ Foty.

MaxsteRR

Oto fotoradar zupełnie nowego typu na jaki się dziś nadziałem... Już nie dostaniemy fotki wydrukowanej a nośnik CD z ori fotą :rolleyes:

Mam nadzieję, że foty mówią same za siebie, patrzcie uważnie :naughty:

1111vh.jpg

dsc13454.jpg

dsc13472.jpg

Chory kraj.

Mają zniknąć atrapy a skrzynka z podciągniętym zasilaniem nie jest atrapą :gwizdanie:

Chory kraj.

moim zdaniem to naciąganie prawa, ja uważam że wszystko co nie jest kompletne to jest atrapa, a oni wykorzystują że nie ma dokładnej definicji i od razu na swoją korzyść

Chory kraj.

"Moim zdaniem" Czyli wszystko zależy od interpretacji. Oni interpretują prawo na swój sposób. A Ty na swój. Jak dla mnie to jak wspominał kolega grzes1150 skrzynka z zasilaniem do której w każdej chwili dnia i nocy można włożyć działający radar nie jest atrapą.

Zresztą to chyba telewizja narobiła szumu, że wszystkie puste mają zniknąć. Co wcale nie pokrywa się z prawdą. Ale kogo to obchodzi, byle oglądalność była :wallbash: