Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy 215 wejdą na 17 o szerokości 8 cali


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy czy 215 mocno beda naciagnietre na 17 o szerokosci 8 cali ? wiem ze to jest gorna granica na jaka mozna zalozyc 215 no ale czy juz ktos probowal ? jak wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wejdzie, ale bedzie wyglądac jak naciagniety kondon

dla 8" najlepiej 235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno , to dla kobiety do bmw 1 , niestety nie zauwazylem ze wzielismy felgi 17, 8 calowe. Ja w swojej a4 mam 235 , w takim malym aucie taka szerokosc to pomylka :) , waham sie miedzy 215 a 225 , tylko mowie to male bmw 116i :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wejdzie, ale bedzie wyglądac jak naciagniety kondon

dla 8" najlepiej 235

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj 215, ja na swoje 8,5J szukam aktualnie 215/50R17, i zanim wybrałem ten rozmiar przejrzałem kilka kółek jak to wygląda, jest OK, zresztą kolega A-rek doradził że będzie OK :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy do czego ma służyć auto jeżeli tylko do jazdy to załóż szersze oponki 225-235 a jeżeli ma to wyglądać i dawać "+10 do lansu na mieście" dawaj 215 ale na 8J można założyć węższe jak już tak bardzo chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy do czego ma służyć auto jeżeli tylko do jazdy to załóż szersze oponki 225-235 a jeżeli ma to wyglądać i dawać "+10 do lansu na mieście" dawaj 215 ale na 8J można założyć węższe jak już tak bardzo chcesz

chwila czegos nie rozumiem chyba czym szersza opona tym wieszy lans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im szersza opona tym większy balon= -10 z lansu na mieście haha :polew: ja sporo jeździłem na takich oponkach na 8 calach jak i 205 na 8 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im szersza opona tym większy balon= -10 z lansu na mieście haha :polew: ja sporo jeździłem na takich oponkach na 8 calach jak i 205 na 8 cali.

Zapewniam Cię że założę węższą oponę niż ty masz na myśli i będzie optycznie szersza :tongue4: WSZYSTKO ZALEŻY OD PROFILU OPONY

Snajper1998 Na felgę o szerokości 8" możesz założyć nawet 205/50 17 i tragedii nie będzie ( rozmiar trochę nietypowy, nie wiem czy to akurat zamiennik z przelicznika w BMW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...