Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarowki do soczewek?


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem lampy ringi+soczewka, chcialbym zmienic zarowki na takie o mniejszej mocy,obecnie sa 100W i przy tych prawdopodbnie uszkodze sobie reflektory.Poszukuje zarowek o mocy 55W najlepiej cos w odcieniu niebieski/fioletowym z wiekszym promieniem swiecenia. Nie moga swiecic na zolto jak standardowe zarowki. Uzywa ktos z was zarowek osram lub philips, jezeli tak to jakich i czy daja duzo swiatla?Ostatnio sprawdzalem jakies za 50 zl niemieckiej firmy i szlo sie przez nie zabic-nic nie oswietlaly drogi:(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wynalzaki świecące na niebiesko to o kant d. rozbić - ale jak już to tylko markowi prducenci.

Ja mam jeszcze starszej generacji Osram Silvercoś tam i są super teraz sa Silvercoś tam +50% dają bardzo ladne białe światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze starszej generacji Osram Silvercoś tam i są super teraz sa Silvercoś tam

Silverstone +50 bardzo ładnie świecą tylko drogie dziady. Ale polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie żarówki H7 do seczewki jakieś na allegro z niebieskim szkłem... i wiecie co się stało? Zrobił się bąbel na żarówce od ciepła. Ale taki jak 5 ugryzień komara:) farba zeszla i żarówka do wymiany.

morał: tylko porządne firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sie zastanawialem nad zarowkami, a tu dzisiaj niespodzianka, starszy mi przynosi dwie OSRAMA Cool Blue. Jak zaloze i sprawdze to powiem co i jak.

Mialem kupic Philipsa Blue Vision ale slyszalem, ze na deszcz i mgle sie nie nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...